X
-
Załączniki bezpieczeństwa
Załczniki do produktuZałączniki dotyczące bezpieczeństwa produktu zawierają informacje o opakowaniu produktu i mogą dostarczać kluczowych informacji dotyczących bezpieczeństwa konkretnego produktu
-
Informacje o producencie
Informacje o producencieInformacje dotyczące produktu obejmują adres i powiązane dane producenta produktu.
-
Osoba odpowiedzialna w UE
Osoba odpowiedzialna w UEPodmiot gospodarczy z siedzibą w UE zapewniający zgodność produktu z wymaganymi przepisami.ZHEJIANG DAHUA TECHNOLOGY CO. LTD,No.1399, Binxing Road, Binjiang District,Hangzhou,310053CH
Kamera IP Dahua IPC-HFW2431T-ZS-27135-S2
- Symbol producenta: H_IPC-HFW2431T-ZS-27135-S2
- EAN/UPC: 6939554974656
| Specyfikacja | |
|---|---|
| Producent | DAHUA |
| Opis ogólny | Kamera IP Dahua IPC-HFW2431T-ZS-27135-S2 |
| Informacje dodatkowe | Protokoły sieciowe: IPv4; IPv6; HTTP; HTTPS; TCP; UDP; ARP; RTP ; RTSP; Protokoły sieciowe: RTCP; RTMP; SMTP; FTP; SFTP; DHCP; DNS; DDNS; QoS; Protokoły sieciowe: UPnP; NTP; Multicast; ICMP; IGMP; NFS; PPPoE; 802.1x Strumień pomocniczy: 704 × 576 (1..25 kl./s) |
| Okres rękojmi w miesiącach | 36 |
| Miejsce serwisowania | Serwis zewnętrzny |
| Wymiary [G x S x W] (mm) | 244,1 x 90,4 x 90,4 |
| Kolor obudowy | Biały (White) |
| Rozdzielczość natywna | 2688 x 1520 pikseli |
| Interfejs komunikacyjny | RJ-45 |
| Wyjście audio | Nie |
| Wbudowany mikrofon | Nie |
| Wejście mikrofonowe | Nie |
| Rodzaj kamery | Cylindryczna |
| Tryb nocny | Diody IR LED |
| Zastosowanie kamery | zewnątrz / wewnątrz |
| Kąt widzenia poziomy (H) | 104.27 stopni |
| Ilość portów USB | 0 szt. |
| Typ zasilania | PoE lub zasilacz 12V |
| Format kompresji | H.264 H.265 M-JPEG |
| Obsługiwane protokoły / Zgodność z normami | IPv4 |
| Zasięg podczerwieni | 60 m |
| Minimalne oświetlenie | 0 Lux |
| Zgodność z Onvif | tak |
| Baza SCIP | Nie |
| Zasięg podczerwieni / podświetlenia | 60 m |
| Zawiera baterię / akumulator | Nie |
Polecamy
676,00
PLN
Kamera IP Dahua IPC-HDW1439V-A-IL
319,00
PLN
Kamera IP Dahua IPC-HDW2449TM-S-IL-0280B
542,00
PLN
Kamera IP Dahua IPC-HFW2249S-S-IL-0280B
403,00
PLN




3 szt.
5 szt.
2 szt.