X
-
Załączniki bezpieczeństwa
Załczniki do produktuZałączniki dotyczące bezpieczeństwa produktu zawierają informacje o opakowaniu produktu i mogą dostarczać kluczowych informacji dotyczących bezpieczeństwa konkretnego produktu
-
Informacje o producencie
Informacje o producencieInformacje dotyczące produktu obejmują adres i powiązane dane producenta produktu.POWER WALKER
-
Osoba odpowiedzialna w UE
Osoba odpowiedzialna w UEPodmiot gospodarczy z siedzibą w UE zapewniający zgodność produktu z wymaganymi przepisami.
Zasilacz awaryjny UPS Power Walker Line-Interactive 2200VA 6x IEC RJ11/45 USB LCD
- Symbol producenta: VI 2200 SHL IEC
- EAN/UPC: 4260074976441
| Specyfikacja | |
|---|---|
| Producent | Power Walker |
| Opis ogólny | Zasilacz awaryjny UPS Power Walker Line-Interactive 2200VA 6x IEC RJ11/45 |
| Informacje dodatkowe | Power Walker VI 2200 to UPS Line-Interactive zapewniający kompleksową ochronę i wysoką wydajność, przy zachowaniu małych rozmiarów i korzystnej ceny. UPS może być automatycznie uruchamiany bez zasilania sieciowego, dzięki funkcji "Zimny Start". Dodatkowo, UPS wyposażono w 2 porty RJ-11/ RJ-45 stanowiące zabezpieczenie przeciwprzepięciowe dla linii telefonicznej oraz stabilizator napięcia AVR. UPS ten zapewni czyste i stabilne zasilanie podłączonego sprzętu, dzięki temu to idealne rozwiązanie dla każdego domu l - 6x IEC C13, 2x RJ-11/RJ-45 (in / out) - Wyświetlacz LCD - Skrócony czas ładowania - Zabezpieczenie przed przeładowaniem, rozładowaniem, zwarciem i przegrzaniem - Doskonałe mikroprocesorowe sterowanie gwarantujące wysoką niezawodność - Wbudowany układ stabilizacji napięcia AVR - Symulowana sinusoida - Automatyczny restart po przywróceniu zasilania sieciowego - Ładowanie w trybie wyłączonym - Oprogramowanie do monitorowania pracy UPS - WinPower - w języku Polskim - Ochrona przeciwprzepięciowa RJ-11/RJ-45 - Funkcja oszczędzania energii - W zestawie z kablem USB - Diody LED sygnalizujące pracę UPSa Obsługiwane systemy operacyjne: Win. 98; Win. 2000; Win. XP; Win. Vista; Win. 7; Win. 8; MAC; Linux; FreeBSD; Solaris Zakres napięcia wejściowego [VAC]: od 170 do 280 Zakres częstotliwości wejściowej [Hz]: od 50 do 60 |
| Okres rękojmi w miesiącach | 24 |
| Miejsce serwisowania | Serwis zewnętrzny |
| Strona o towarze | http://www.powerwalker.com/ |
| Typ akumulatora / baterii | 2 cell |
| Wymiary [G x S x W] (mm) | 365x195x139 |
| Waga (kg) | 12.000 |
| Kolor obudowy | Czarny (Black) |
| Dołączone oprogramowanie | WinPower |
| Interfejs komunikacyjny | USB 2.0 |
| Typ obudowy | Tower |
| Wspierane systemy operacyjne | Windows/Linux/Unix |
| Waga netto (kg) | 12.000 |
| Czas ładowania | 6.0 h |
| Liczba gniazd wyjściowych | 6 |
| Architektura UPSa | Line-interactive |
| Moc pozorna | 2200 VA |
| Moc rzeczywista | 1200 W |
| Czas pracy przy obciążeniu 100% | 0.5 min |
| Czas pracy przy obciążeniu 50% | 5.0 min |
| Czas przełączania | 8 ms |
| Rodzaj akumulatora | 12 V / 9 Ah |
| Układ automatycznej regulacji napięcia (AVR) | Tak |
| Kable w zestawie | kabel USB |
| Zimny start | Tak |
| Kształt napięcia wyjściowego | Symulowana sinusoida |
| Ochrona modem/sieć | RJ-45 RJ-11 |
| Czas ładowania [h] | 6.0 |
| Moc czynna | 1200 W |
| Baza SCIP | Nie |
| Liczba gniazd wyjściowych AC | 6 |
| Zawiera baterię / akumulator | Tak |
Polecamy




1 szt.
2 szt.