X
-
Załączniki bezpieczeństwa
Załczniki do produktuZałączniki dotyczące bezpieczeństwa produktu zawierają informacje o opakowaniu produktu i mogą dostarczać kluczowych informacji dotyczących bezpieczeństwa konkretnego produktu
-
Informacje o producencie
Informacje o producencieInformacje dotyczące produktu obejmują adres i powiązane dane producenta produktu.POWER WALKER
-
Osoba odpowiedzialna w UE
Osoba odpowiedzialna w UEPodmiot gospodarczy z siedzibą w UE zapewniający zgodność produktu z wymaganymi przepisami.
Zasilacz awaryjny UPS Power Walker On-Line 2000VA, USB, RS-232, LCD, 19"
- Symbol producenta: VFI 2000 CRM LCD
- EAN/UPC: 4260074977189
| Specyfikacja | |
|---|---|
| Producent | Power Walker |
| Opis ogólny | Zasilacz awaryjny UPS Power Walker On-Line 2000VA, USB, RS-232, LCD, 19" |
| Informacje dodatkowe | opcjonalnie moduł SNMP |
| Okres rękojmi w miesiącach | 24 |
| Miejsce serwisowania | Serwis zewnętrzny |
| Wymiary [G x S x W] (mm) | 410 x 438 x 88 |
| Waga (kg) | 19.000 |
| Kolor obudowy | Czarny (Black) |
| Dołączone oprogramowanie | ViewPower |
| Interfejs komunikacyjny | RS232 lub USB |
| Typ obudowy | Tower/Rack 19” |
| Wspierane systemy operacyjne | Windows/Linux/Unix |
| Waga netto (kg) | 19.000 |
| Liczba gniazd wyjściowych | 4 |
| Architektura UPSa | On-line (podwójna konwersja) |
| Moc pozorna | 2000 VA |
| Moc rzeczywista | 1600 W |
| Czas pracy przy obciążeniu 100% | 4.0 min |
| Czas pracy przy obciążeniu 50% | 12.0 min |
| Rodzaj akumulatora | 4X 9Ah/12V |
| Układ automatycznej regulacji napięcia (AVR) | Nie |
| Kable w zestawie | 2x IEC |
| Czas pracy przy obciążeniu 80% | 9.0 min |
| Zabezpieczenie przed przeciążeniem | tak |
| Zimny start | Nie |
| Kształt napięcia wyjściowego | Sinusoida |
| Zabezpieczenie przed udarem prądowym | tak |
| Filtracja napięcia | podwójna konwersja |
| Moc czynna | 1600 W |
| Baza SCIP | Nie |
| Liczba gniazd wyjściowych AC | 4 |
Polecamy




2 szt.
1 szt.