X
-
Załączniki bezpieczeństwa
Załczniki do produktuZałączniki dotyczące bezpieczeństwa produktu zawierają informacje o opakowaniu produktu i mogą dostarczać kluczowych informacji dotyczących bezpieczeństwa konkretnego produktu
-
Informacje o producencie
Informacje o producencieInformacje dotyczące produktu obejmują adres i powiązane dane producenta produktu.POWER WALKER
-
Osoba odpowiedzialna w UE
Osoba odpowiedzialna w UEPodmiot gospodarczy z siedzibą w UE zapewniający zgodność produktu z wymaganymi przepisami.
Zasilacz awaryjny UPS Power Walker Line-Interactive 850VA 2X 230V PL OUT, RJ11
- Symbol producenta: VI 850 SHL FR
- EAN/UPC: 4260074976526
| Specyfikacja | |
|---|---|
| Producent | Power Walker |
| Opis ogólny | Zasilacz awaryjny UPS Power Walker Line-Interactive 850VA 2X 230V PL OUT |
| Informacje dodatkowe | Power Walker VI 850 SE LCD to UPS Line-Interactive zapewniający kompleksową - Wbudowany układ stabilizacji napięcia AVR - Symulowana sinusoida - 2x gniazdo 230V, 2x RJ-11 (in / out) - Wyświetlacz LCD - Skrócony czas ładowania - Zabezpieczenie przed przeładowaniem, rozładowaniem, zwarciem i przegrzaniem - Doskonałe mikroprocesorowe sterowanie gwarantujące wysoką niezawodność ceny. UPS może być automatycznie uruchamiany bez zasilania sieciowego, dzięki funkcji "Zimny Start". Dodatkowo, UPS wyposażono w 2 porty RJ-11 stanowiące zabezpieczenie przeciwprzepięciowe dla linii telefonicznej oraz stabilizator napięcia AVR. UPS ten zapewni czyste i stabilne zasilanie podłączonego sprzętu, dzięki temu to idealne rozwiązanie dla każdego domu lub małego biura. ochronę i wysoką wydajność, przy zachowaniu małych rozmiarów i korzystnej - Automatyczny restart po przywróceniu zasilania sieciowego - Ładowanie w trybie wyłączonym - Funkcja "zimnego startu" - Port komunikacyjny USB - Oprogramowanie do monitorowania pracy UPS - WinPower - w języku Polskim - Ochrona przeciwprzepięciowa RJ-11 - Funkcja oszczędzania energii - W zestawie z kablem USB Obsługiwane systemy operacyjne: Win. 98; Win. 2000; Win. XP; Win. Vista; Win. 7; Win. 8; MAC; Linux; FreeBSD; Solaris |
| Okres rękojmi w miesiącach | 24 |
| Miejsce serwisowania | Serwis zewnętrzny |
| Strona o towarze | http://www.powerwalker.com/ |
| Typ akumulatora / baterii | Li-Ion |
| Wymiary [G x S x W] (mm) | 290 x 100 x 143 |
| Kolor obudowy | Czarny (Black) |
| Dołączone oprogramowanie | WinPower |
| Wspierane systemy operacyjne | (32-bit/64-bit): Windows 8/7/Vista, min. 1 GB RAM, (32-bit): Windows XP (SP2 lub wyższy), min. 512 M FreeBSD Linux Mac OS X |
| Czas ładowania | 6.0 h |
| Liczba gniazd wyjściowych | 2 |
| Architektura UPSa | Line-interactive |
| Moc pozorna | 850 VA |
| Moc rzeczywista | 480 W |
| Czas pracy przy obciążeniu 100% | 0.1 min |
| Czas pracy przy obciążeniu 50% | 6.0 min |
| Czas przełączania | 8 ms |
| Rodzaj akumulatora | 1x9Ah |
| Układ automatycznej regulacji napięcia (AVR) | Tak |
| Zimny start | Tak |
| Kształt napięcia wyjściowego | Symulowana sinusoida |
| Czas ładowania [h] | 6.0 |
| Moc czynna | 480 W |
| Baza SCIP | Nie |
| Liczba gniazd wyjściowych AC | 2 |
| Zawiera baterię / akumulator | Tak |
Polecamy


3 szt.


1 szt.
2 szt.