X
-
Załączniki bezpieczeństwa
Załczniki do produktuZałączniki dotyczące bezpieczeństwa produktu zawierają informacje o opakowaniu produktu i mogą dostarczać kluczowych informacji dotyczących bezpieczeństwa konkretnego produktu
-
Informacje o producencie
Informacje o producencieInformacje dotyczące produktu obejmują adres i powiązane dane producenta produktu.POWER WALKER
-
Osoba odpowiedzialna w UE
Osoba odpowiedzialna w UEPodmiot gospodarczy z siedzibą w UE zapewniający zgodność produktu z wymaganymi przepisami.
Zasilacz awaryjny UPS Power Walker Line-Interactive 800VA 2xPL230V RJ11/45 IN/OUT USB LCD
- Symbol producenta: VI 800 SW FR
- EAN/UPC: 4260074976366
| Specyfikacja | |
|---|---|
| Producent | Power Walker |
| Opis ogólny | UPS Power Walker Line-Interactive 800VA 2xPL230V RJ11/45 IN/OUT USB LCD |
| Informacje dodatkowe | Power Walker VI 800 SW to UPS charakteryzujący się czystą falą sinusoidalną dzięki temu idealnie nadaje się do awaryjnego zasilenia komputerów/serwerów wyposażonych w zasilacz z aktywnym PFC (APFC). UPSy ten nadaje się również do wykorzystania przy piecach gazowych, instalacjach centralnego ogrzewania systemach instalacji solarnych, pompach indukcyjnych, akwariach, terrariach bramach garażowych, urządzeniach biurowych i innych. - Zabezpieczenie przeciwprzepięciowe 2x PL/FR (z bolcem uziemiającym), RJ-11, RJ-45 - Złącze USB – dołączone oprogramowanie - Wyświetlacz LCD - Stabilizator napięcia (AVR) - Inteligentna ładowarka – krótki czas ładowania - Automatyczny restart po przywróceniu zasilania AC - Ładowanie w trybie wyłączonym - Funkcja zimnego startu Oprogramowanie: ViewPower - Możliwość kontrolowania i monitorowania wielu jednostek UPS z sieci lokalnej i Internetu - Wykresy analizy mocy, statystyki zdarzeń, eksport historii danych - Wykres danych UPS w czasie rzeczywistym (napięcie, częstotliwość, poziom obciążenia, poziom naładowania baterii) - Bezpieczne wyłączenie systemu i ochrona danych przed awarią zasilania - Powiadomienia za pomocą dźwięków systemowych, e-mail, SMS, do wszystkich komputerów w sieci LAN - Harmonogram włączenia/wyłączenia, test baterii, programowana kontrola gniazda, kontrola alarmów dźwiękowych. - Ochrona dostępu hasłem, dostęp zdalny i zarządzanie Obsługiwane systemy operacyjne: Win. 98; Win. 2000; Win. XP; Win. Vista; Win. Vista 64bit; Win. 7; Win. 7 64bit; Win. 8; Win. 8 64bit; MAC; Linux; FreeBSD; Solaris Zalecana temperatura otoczenia [°C]: od 0,00 do 40,00 Zalecana wilgotność otoczenia [%]: od 0,00 do 90,00 |
| Okres rękojmi w miesiącach | 24 |
| Miejsce serwisowania | Serwis zewnętrzny |
| Strona o towarze | www.powerwalker.com |
| Wymiary [G x S x W] (mm) | 328 x 100 x 145 |
| Kolor obudowy | Czarny (Black) |
| Dołączone oprogramowanie | ViewPower |
| Interfejs komunikacyjny | USB 2.0 |
| Liczba gniazd wyjściowych | 2 |
| Architektura UPSa | Line-interactive |
| Moc pozorna | 800 VA |
| Moc rzeczywista | 480 W |
| Czas pracy przy obciążeniu 100% | 0.2 min |
| Czas pracy przy obciążeniu 50% | 5.0 min |
| Rodzaj akumulatora | 9 Ah |
| Układ automatycznej regulacji napięcia (AVR) | Tak |
| Zimny start | Tak |
| Kształt napięcia wyjściowego | Czysta sinusoida |
| Ochrona modem/sieć | RJ-11 RJ-45 |
| Moc czynna | 480 W |
| Baza SCIP | Nie |
| Liczba gniazd wyjściowych AC | 2 |
Polecamy


1 szt.


2 szt.