X
-
Załączniki bezpieczeństwa
Załczniki do produktuZałączniki dotyczące bezpieczeństwa produktu zawierają informacje o opakowaniu produktu i mogą dostarczać kluczowych informacji dotyczących bezpieczeństwa konkretnego produktu
-
Informacje o producencie
Informacje o producencieInformacje dotyczące produktu obejmują adres i powiązane dane producenta produktu.
-
Osoba odpowiedzialna w UE
Osoba odpowiedzialna w UEPodmiot gospodarczy z siedzibą w UE zapewniający zgodność produktu z wymaganymi przepisami.
Zasilacz awaryjny UPS DIGITUS Line-Interactive LED DESKTOP 800VA/480W AVR 4x Schuko CEE 7/3, 3x IEC C13, 1xRJ45, 1xUSB A/USB B
- Symbol producenta: DN-170111
- EAN/UPC: 4016032456582
| Specyfikacja | |
|---|---|
| Producent | Digitus |
| Opis ogólny | Zasilacz awaryjny UPS LED 800VA/480W AVR 4x Schuko CEE 7/3 3xIEC C13 RJ45 |
| Informacje dodatkowe | Gniazda: 4 x SCHUKO; 3 x IEC13 Bateria: 12V/9Ah x1 Standardowy czas ładowania: 6-8 godzin dla uzyskania 90% naładowania Warunki pracy: temperatura 0–40°C do 95% wilgotności (bez kondensacji) Poziom hałasu: poniżej 40dB Układ automatycznej regulacji napięcia sieciowego Boost and Back AVR Automatyczny restart po wznowieniu zasilania sieciowego Wyświetlacz: LED Gwarancja producenta: 24 miesiące. Uwaga: Gwarancja na baterię 6 miesięcy. |
| Okres rękojmi w miesiącach | 24 |
| Miejsce serwisowania | Serwis zewnętrzny |
| Typ akumulatora / baterii | Szczelny kwasowo-ołowiowy, bezobsługowy |
| Wymiary [G x S x W] (mm) | 285 x 202 x 90 |
| Waga (kg) | 5.250 |
| Kolor obudowy | Czarny (Black) |
| Dołączone oprogramowanie | UPSilon 2000: Licencja z instrukcją instalacji oprogramowania |
| Interfejs komunikacyjny | USB 2.0 Type-B |
| Typ obudowy | Desktop |
| Waga netto (kg) | 5.250 |
| Liczba gniazd wyjściowych | 2 |
| Architektura UPSa | Line-interactive |
| Moc pozorna | 800 VA |
| Moc rzeczywista | 480 W |
| Czas pracy przy obciążeniu 100% | 2.0 min |
| Czas pracy przy obciążeniu 50% | 5.0 min |
| Czas przełączania | 2 ms |
| Układ automatycznej regulacji napięcia (AVR) | Tak |
| Kable w zestawie | tak |
| Czas pracy przy obciążeniu 80% | 3.0 min |
| Zabezpieczenie przed przeciążeniem | tak |
| Zimny start | Tak |
| Kształt napięcia wyjściowego | Symulowana sinusoida |
| Ochrona modem/sieć | RJ-45 |
| Filtracja napięcia | tak |
| Czas ładowania [h] | 8.0 |
| Moc czynna | 480 W |
| Baza SCIP | Nie |
| Liczba gniazd wyjściowych AC | 2 |
| Zawiera baterię / akumulator | Tak |
Polecamy


1 szt.


3 szt.
2 szt.