X
-
Załączniki bezpieczeństwa
Załczniki do produktuZałączniki dotyczące bezpieczeństwa produktu zawierają informacje o opakowaniu produktu i mogą dostarczać kluczowych informacji dotyczących bezpieczeństwa konkretnego produktu
-
Informacje o producencie
Informacje o producencieInformacje dotyczące produktu obejmują adres i powiązane dane producenta produktu.Schneider Electric Polska Sp. z o.o.Konstruktorska 12,Warszawa,02-673PL
-
Osoba odpowiedzialna w UE
Osoba odpowiedzialna w UEPodmiot gospodarczy z siedzibą w UE zapewniający zgodność produktu z wymaganymi przepisami.
Zasilacz awaryjny UPS APC Back-UPS 325, 230V, IEC 320, without auto shutdown software
- Symbol producenta: BK325I
- EAN/UPC: 0731304120506
| Specyfikacja | |
|---|---|
| Producent | APC By Schneider Electric |
| Opis ogólny | UPS APC BK325I Back CS 325 without auto shutdown software |
| Informacje dodatkowe | Certyfikaty C-tick,CE,EN 50091-1,EN 50091-2,GOST,VDE Wartość znamionowa udaru energii 310 dżule Output Connections: (3) IEC 320 C13 (Battery Backup) Output Connections: (2) IEC Jumpers (Battery Backup) Output Connections: (1) IEC 320 C13 (selector_surgetitle) |
| Okres rękojmi w miesiącach | 24 |
| Miejsce serwisowania | Serwis zewnętrzny |
| Strona o towarze | http://www.apc.com/products/resource/include/techspec_index.cfm?base_sku=bk325i&tab=documentation |
| Wymiary [G x S x W] (mm) | 284 mm x 165 mm x 91 mm |
| Waga (kg) | 5.730 |
| Kolor obudowy | Biały (White) |
| Waga netto (kg) | 5.730 |
| Czas ładowania | 6.0 h |
| Liczba gniazd wyjściowych | 3 |
| Architektura UPSa | Off-line (standby) |
| Moc pozorna | 325 VA |
| Moc rzeczywista | 210 W |
| Czas przełączania | 6 ms |
| Czas ładowania [h] | 6.0 |
| Moc czynna | 210 W |
| Baza SCIP | Nie |
| Liczba gniazd wyjściowych AC | 3 |
Polecamy


5 szt.


2 szt.