X
-
Załączniki bezpieczeństwa
Załczniki do produktuZałączniki dotyczące bezpieczeństwa produktu zawierają informacje o opakowaniu produktu i mogą dostarczać kluczowych informacji dotyczących bezpieczeństwa konkretnego produktu
-
Informacje o producencie
Informacje o producencieInformacje dotyczące produktu obejmują adres i powiązane dane producenta produktu.Micro-Star Int'L Co., Ltd., 886930361931,NO.69,LIDE ST.,ZHONEGHE DISTNEW TAIPEI CITY,235TW
-
Osoba odpowiedzialna w UE
Osoba odpowiedzialna w UEPodmiot gospodarczy z siedzibą w UE zapewniający zgodność produktu z wymaganymi przepisami.
Zasilacz MSI MAG A850GL PCIE5 WHITE 850W 120mm 80plus Gold aPFC
- Symbol producenta: 306-7ZP8A24-CE0
- EAN/UPC: 4711377115391
| Specyfikacja | |
|---|---|
| Producent | MSI |
| Opis ogólny | Zasilacz MSI MAG A850GL PCIE5 WHITE 850W 120mm 80plus Gold aPFC |
| Informacje dodatkowe | Kompatybilne z ATX 3.0 Zgodność z PCIE 5.0 Kompaktowy rozmiar W pełni modularny Płaskie kable Łożysko FDB DC-DC + LCC |
| Okres rękojmi w miesiącach | 24 |
| Miejsce serwisowania | Serwis zewnętrzny |
| Strona o towarze | https://www.msi.com/Power-Supply/MAG-A850GL-PCIE5-WHITE/Overview |
| Wymiary [G x S x W] (mm) | 140 x 150 x 86 |
| Maksymalna moc zasilacza | 850 W |
| Opakowanie | BOX |
| Standard zasilacza | ATX |
| PFC | Aktywne |
| Ilość wentylatorów (max) | 1 szt. |
| Certyfikat | 80 PLUS Gold |
| Przeznaczenie zasilacza | Komputer stacjonarny |
| Zabezpieczenia | OCP (Over Current Protection) / zabezpieczenie przed przeciążeniem stabilizatora OVP (Over Voltage Protection) / zabezpieczenie nadnapięciowe OPP (Over Power Protection) / zabezpieczenie przeciw przeciążeniowe OTP (Over Temperature Protection) / zabezpieczenie przed przegrzaniem zasilacza SCP (Short Circuit Protection) / zabezpieczenie przeciwzwarciowe UVP (Under Voltage Protection) / zabezpieczenie przed zbyt niskim napięciem |
| Średnica wentylatora | 120 mm |
| Wtyczka zasilania | ATX 24pin EPS 12V 8 pin (4+4 pin) x 2 PCI-E 6+2 pin x 4 PCI-E 16-pin x 1 SATA x 8 Molex Peripheral x 4 FDD |
| Natężenia zasilacza | +5V (A) 20, +3.3V (A) 20, +12V (A) 70.5, -12V (A) 0.3, +5Vsb (A) 2.5 |
| Modularność | Zasilacz modularny |
| Długość kabli | 24 PIN ATX: 600, 8 PIN EPS (4+4): 2x 750, 8 PIN PCIe (6+2): 2x 600, PCIe 16 PIN: 1x 600, SATA: 2x 500/150/150/150, MOLEX/FDD: 1x 500/150/150/150/150 |
| Cechy | 850 |
| Baza SCIP | Nie |
| Gwarancja producenta [mies.] | 120 |
| Średnica wentylatora [mm] | 120 |
Polecamy


50 szt.

