X
-
Załączniki bezpieczeństwa
Załczniki do produktuZałączniki dotyczące bezpieczeństwa produktu zawierają informacje o opakowaniu produktu i mogą dostarczać kluczowych informacji dotyczących bezpieczeństwa konkretnego produktu
-
Informacje o producencie
Informacje o producencieInformacje dotyczące produktu obejmują adres i powiązane dane producenta produktu.Corsair44141 S. GRIMMER BLVD.,FREMONT CA,94538US
-
Osoba odpowiedzialna w UE
Osoba odpowiedzialna w UEPodmiot gospodarczy z siedzibą w UE zapewniający zgodność produktu z wymaganymi przepisami.
Zasilacz Corsair VS650 650W
- Symbol producenta: CP-9020098-EU
- EAN/UPC: 0843591052870
| Specyfikacja | |
|---|---|
| Producent | Corsair |
| Opis ogólny | Zasilacz Corsair VS650 650W |
| Informacje dodatkowe | Certyfikaty: cTUVus, CE, CB, FCC Class B, TÜV, CCC, C-tick Cable Type: Sleeved |
| Okres rękojmi w miesiącach | 24 |
| Miejsce serwisowania | Serwis zewnętrzny |
| Strona o towarze | http://www.corsair.com/en-eu/vs-seriestm-vs650-650-watt-power-supply-eu |
| Wymiary [G x S x W] (mm) | 150 x 160 x 86 |
| Waga (kg) | 3.620 |
| Maksymalna moc zasilacza | 650 W |
| Opakowanie | BOX |
| Standard zasilacza | ATX |
| PFC | Aktywne |
| Ilość wentylatorów (max) | 1 szt. |
| Certyfikat | 80 PLUS |
| Waga netto (kg) | 3.620 |
| Przeznaczenie zasilacza | Komputer stacjonarny |
| Sprawność | 87% pod typowym obciążeniem |
| Zabezpieczenia | OVP (Over Voltage Protection) / zabezpieczenie nadnapięciowe UVP (Under Voltage Protection) / zabezpieczenie przed zbyt niskim napięciem OCP (Over Current Protection) / zabezpieczenie przed przeciążeniem stabilizatora SCP (Short Circuit Protection) / zabezpieczenie przeciwzwarciowe |
| Średnica wentylatora | 120 mm |
| Złącza zasilacza | 1 x ATX 1 x EPS Connector 2 x Floppy Connector 4 x Four Pin Peripheral Connector 2 x PCIe Connector 4 x SATA Connector |
| Natężenia zasilacza | +3.3V 20A, +5V 20A, +12V 540/600W, -12V 0.3A/3.6W +5Vsb 2.5A/12.5W |
| Modularność | Brak |
| Cechy | 650W;80+ |
| Baza SCIP | Nie |
| Średnica wentylatora [mm] | 120 |



