X
-
Załączniki bezpieczeństwa
Załczniki do produktuZałączniki dotyczące bezpieczeństwa produktu zawierają informacje o opakowaniu produktu i mogą dostarczać kluczowych informacji dotyczących bezpieczeństwa konkretnego produktu
-
Informacje o producencie
Informacje o producencieInformacje dotyczące produktu obejmują adres i powiązane dane producenta produktu.
-
Osoba odpowiedzialna w UE
Osoba odpowiedzialna w UEPodmiot gospodarczy z siedzibą w UE zapewniający zgodność produktu z wymaganymi przepisami.
Zasilacz Chieftec GPS-600A8 600W ATX 120mm aPFC Spraw>80
- Symbol producenta: GPS-600A8
- EAN/UPC: 4710713239555
| Specyfikacja | |
|---|---|
| Producent | Chieftec |
| Opis ogólny | Zasilacz Chieftec GPS-600A8 600W ATX 120mm aPFC Spraw>80 |
| Informacje dodatkowe | sprawność powyżej 80% |
| Okres rękojmi w miesiącach | 24 |
| Miejsce serwisowania | Incom Group SA |
| Strona producenta | http://www.chieftec.com/ |
| Strona o towarze | http://www.chieftec.eu/pl/zasilacze/seria-smart/gps-600a8.html |
| Wymiary [G x S x W] (mm) | 140 mm x 150 mm x 87 |
| Maksymalna moc zasilacza | 600 W |
| Opakowanie | BOX |
| Standard zasilacza | ATX |
| PFC | Aktywne |
| Certyfikat | 80 PLUS |
| Przeznaczenie zasilacza | Komputer stacjonarny |
| Sprawność | 85% pod typowym obciążeniem |
| Zabezpieczenia | UVP (Under Voltage Protection) / zabezpieczenie przed zbyt niskim napięciem OVP (Over Voltage Protection) / zabezpieczenie nadnapięciowe SCP (Short Circuit Protection) / zabezpieczenie przeciwzwarciowe OPP (Over Power Protection) / zabezpieczenie przeciw przeciążeniowe AFC (automatyczna kontrola prędkość obrotowej wentylatora) |
| Średnica wentylatora | 120 mm |
| Wtyczka zasilania | ATX 20+4pin SATA x 4 Molex 4-pin x 2 Floppy x 1 EPS 12V x 1 PCI-E 6/8-pin x 1 |
| Natężenia zasilacza | +3.3V-20A; +5V-20A; +12V1-46A; -12V-0,3A; +5VSB-2.5A |
| Cechy | 600W;80+ |
| Baza SCIP | Nie |
| Średnica wentylatora [mm] | 120 |


27 szt.

