X
-
Załączniki bezpieczeństwa
Załczniki do produktuZałączniki dotyczące bezpieczeństwa produktu zawierają informacje o opakowaniu produktu i mogą dostarczać kluczowych informacji dotyczących bezpieczeństwa konkretnego produktu
-
Informacje o producencie
Informacje o producencieInformacje dotyczące produktu obejmują adres i powiązane dane producenta produktu.ASUSTeK Computer Inc.1F.,No.15,Llde Rd.,Beitou DistTajpej,112TW
-
Osoba odpowiedzialna w UE
Osoba odpowiedzialna w UEPodmiot gospodarczy z siedzibą w UE zapewniający zgodność produktu z wymaganymi przepisami.ASUS Computer GmbHHarkortstr. 21-23Ratingen,40880DE
Zasilacz Asus ROG LOKI SFX-L 850W 120mm 80plus Platinum White Edition
- Symbol producenta: 90YE00N2-B0NA00
- EAN/UPC: 4711081722229
| Specyfikacja | |
|---|---|
| Producent | Asus |
| Opis ogólny | Zasilacz Asus ROG LOKI SFX-L 850W 120mm 80plus Platinum White Edition |
| Informacje dodatkowe | ATX 3.0 Hazardous Materials: ROHS AC Input Range: 100-240Vac Package Contents: -Power Cord x 1 -Motherboard Power Cable x 1 (450mm) -CPU Cable x 2 (550mm) -PCI-E Gen 5 16-pin Cable x 1 (450mm) -PCI-E 1-to-1 Cable x 1 (450mm) -PCI-E 1-to-2 Cable x 1 (450mm) -SATA 1-to-3 Cable x 2 (300+200+100mm) -Peripheral 1-to-4 Cable x 1 (300+100+100+100mm) -Addressable RGB Cable x 1 (800mm) -User Manual x 1 -ATX to SFX adapter bracket x 1 AURA SYNC: ARGB Cybenetics Noise Level Certification: A PCIe 5.0 Ready |
| Okres rękojmi w miesiącach | 24 |
| Miejsce serwisowania | Serwis zewnętrzny |
| Wymiary [G x S x W] (mm) | 125 x 125 x 63,5 |
| Waga (kg) | 1.815 |
| Maksymalna moc zasilacza | 850 W |
| Opakowanie | BOX |
| Standard zasilacza | SFX-L |
| Ilość wentylatorów (max) | 1 szt. |
| Certyfikat | 80 PLUS Platinum |
| Waga netto (kg) | 1.815 |
| Przeznaczenie zasilacza | Komputer stacjonarny |
| Zabezpieczenia | OPP (Over Power Protection) / zabezpieczenie przeciw przeciążeniowe OVP (Over Voltage Protection) / zabezpieczenie nadnapięciowe UVP (Under Voltage Protection) / zabezpieczenie przed zbyt niskim napięciem SCP (Short Circuit Protection) / zabezpieczenie przeciwzwarciowe OCP (Over Current Protection) / zabezpieczenie przed przeciążeniem stabilizatora OTP (Over Temperature Protection) / zabezpieczenie przed przegrzaniem zasilacza |
| Średnica wentylatora | 120 mm |
| Wtyczka zasilania | MB 24/20-pin x 1 CPU 4+4-pin x 2 PCI-E 16-pin x 1 PCI-E 8-pin x 3 SATA x 6 Peripheral 4-pin x 4 |
| Natężenia zasilacza | Natężenie maks dla +3.3V: 20A Natężenie maks dla +5V: 20A Natężenie maks dla +12V: 70.8A Natęzenie maks dla -12V: 0.8A Natężenie maks dla +5Vsb: 2.5A |
| Modularność | Zasilacz modularny |
| Cechy | 850W;80+Platinum |
| Baza SCIP | Nie |
| Gwarancja producenta [mies.] | 120 |
| Średnica wentylatora [mm] | 120 |
Polecamy




25 szt.