X
-
Załączniki bezpieczeństwa
Załczniki do produktuZałączniki dotyczące bezpieczeństwa produktu zawierają informacje o opakowaniu produktu i mogą dostarczać kluczowych informacji dotyczących bezpieczeństwa konkretnego produktu
-
Informacje o producencie
Informacje o producencieInformacje dotyczące produktu obejmują adres i powiązane dane producenta produktu.SAMSUNG
-
Osoba odpowiedzialna w UE
Osoba odpowiedzialna w UEPodmiot gospodarczy z siedzibą w UE zapewniający zgodność produktu z wymaganymi przepisami.
Smartfon Samsung Xcover 4s 5,0" 32GB Dual SIM Black
- Symbol producenta: GS-T-SAM-0954
- EAN/UPC: 8801643995379
| Specyfikacja | |
|---|---|
| Producent | SAMSUNG |
| Opis ogólny | Smartfon Samsung Xcover 4s 5,0" 32GB Dual SIM Black |
| Informacje dodatkowe | Złącza: 3,5 mm minijack, 1 x USB (Type C) Komunikacja bezprzewodowa: WiFi 802.11 a/b/g/n/ac, Bluetooth v5.0, NFC, LTE UWAGA: Zwrot w terminie nie dłuższym niż 7 dni |
| Okres rękojmi w miesiącach | 24 |
| Miejsce serwisowania | Serwis zewnętrzny |
| Strona o towarze | https://www.samsung.com/pl/smartphones/galaxy-xcover-4s-g398/ |
| System operacyjny | Android 9.0 Pie |
| Pamięć zainstalowana (GB) | 32 |
| Pojemność baterii | 2800 mAh |
| Wymiary [G x S x W] (mm) | 9,7 x 73,3 x 146,2 |
| Kolor obudowy | Czarny (Black) |
| Obsługa kart flash | Micro Secure Digital (microSD) |
| Waga (g) | 172 |
| Złącze USB | Tak |
| Pojemność baterii (mAh) | 2800 |
| Zainstalowany model procesora | Procesor Octa Core (1.4GHz Dual + 1.4GHz Hexa) |
| Moduł GPS/AGPS | Tak - GPS |
| Pamięć RAM (GB) | 3.00 |
| Wbudowany aparat cyfrowy - opis | Aparat - Przód: 5 Mpix ; Aparat - Tył: 16 Mpix |
| Częstotliwość działania sieci | GSM: 850, 900, 1800, 1900 MHz UMTS: 850, 900, 1900, 2100 MHz LTE: 700, 800, 850, 900, 1800, 2100, 2300, 2600 MHz |
| Moduł GSM | Tak |
| Obsługa kart SIM | 2 karty SIM (Dual SIM) |
| Pamięć maksymalna (GB) | 512 |
| Maksymalny czas rozmów | 23 godz. |
| Maksymalny czas czuwania | 59 godz. |
| Wyświetlacz główny - przekątna | 5.00 cali (-a) |
| Odtwarzacz MP3 | Tak |
| Odtwarzacz video | Tak |
| Wbudowany aparat cyfrowy | Tak |
| Wbudowany Bluetooth | Tak |
| Transmisja danych | GSM, UMTS, FDD LTE, TDD LTE |
| Przeglądarka internetowa | Tak |
| Typ obudowy telefonu/palmtopa | Z ekranem dotykowym |
| Wiadomości SMS | Tak |
| Wiadomości MMS | Tak |
| Alarm wibracyjny | Tak |
| Organizer, dodatki | Akcelerometr, Czujnik zbliżeniowy, Czujnik światła, Czujnik geomagnetyczny |
| Klient e-mail | Tak |
| Wyświetlacz główny - opis | Rozdzielczość: 720 x 1280 (HD) ; PLS TFT LCD |
| Baza SCIP | Nie |
| Zawiera baterię / akumulator | Tak |



