X
-
Załączniki bezpieczeństwa
Załczniki do produktuZałączniki dotyczące bezpieczeństwa produktu zawierają informacje o opakowaniu produktu i mogą dostarczać kluczowych informacji dotyczących bezpieczeństwa konkretnego produktu
-
Informacje o producencie
Informacje o producencieInformacje dotyczące produktu obejmują adres i powiązane dane producenta produktu.SAMSUNG
-
Osoba odpowiedzialna w UE
Osoba odpowiedzialna w UEPodmiot gospodarczy z siedzibą w UE zapewniający zgodność produktu z wymaganymi przepisami.
Smartfon Samsung Galaxy A10 6,2" 32GB Dual SIM Black
- Symbol producenta: SM-A105FZKUXEO
- EAN/UPC: 8801643996659
| Specyfikacja | |
|---|---|
| Producent | SAMSUNG |
| Opis ogólny | Smartfon Samsung Galaxy A10 6,2" 32GB Dual SIM Black |
| Informacje dodatkowe | Złącza: 3,5 mm minijack, 1 x USB (Type C) UWAGA: Zwrot w terminie nie dłuższym niż 7 dni |
| Okres rękojmi w miesiącach | 24 |
| Miejsce serwisowania | Serwis zewnętrzny |
| Strona o towarze | https://www.samsung.com/pl/smartphones/galaxy-a10/SM-A105FZBUXEO/ |
| System operacyjny | Android 9.0 Pie |
| Pamięć zainstalowana (GB) | 32 |
| Pojemność baterii | 3400 mAh |
| Wymiary [G x S x W] (mm) | 7,9 x 75,6 x 155,6 |
| Kolor obudowy | Czarny (Black) |
| Obsługa kart flash | Micro Secure Digital (microSD) |
| Złącze USB | Tak |
| Rodzaj baterii/akumulatorka | Litowo-jonowa(y) |
| Pojemność baterii (mAh) | 3400 |
| Zainstalowany model procesora | Samsung Exynos 7884B (2 rdzenie, 1.60 GHz, A73 + 6 rdzeni, 1.35 GHz, A53) |
| Moduł GPS/AGPS | Tak - GPS |
| Pamięć RAM (GB) | 2.00 |
| Wbudowany aparat cyfrowy - opis | Aparat - Przód: 5 Mpix ; Aparat - Tył: 13 Mpix |
| Częstotliwość działania sieci | GSM: 850, 900, 1800, 1900 MHz UMTS: 850, 900, 1900, 2100 LTE: 850, 900, 1800, 1900, 2100, 2300, 2600 MHz |
| Moduł GSM | Tak |
| Obsługa kart SIM | 2 karty SIM (Dual SIM) |
| Pamięć maksymalna (GB) | 512 |
| Maksymalny czas rozmów | 21 godz. |
| Wyświetlacz główny - przekątna | 6.20 cali (-a) |
| Odtwarzacz MP3 | Tak |
| Odtwarzacz video | Tak |
| Wbudowany aparat cyfrowy | Tak |
| Wbudowany Bluetooth | Tak |
| Transmisja danych | GPRS, EDGE, HSDPA, HSUPA, HSPA+, LTE |
| Wbudowany GPRS | Tak |
| Przeglądarka internetowa | Tak |
| Typ obudowy telefonu/palmtopa | Z ekranem dotykowym |
| Wiadomości SMS | Tak |
| Wiadomości MMS | Tak |
| Alarm wibracyjny | Tak |
| Organizer, dodatki | Akcelerometr, Czujnik zbliżeniowy, Czujnik światła, Czujnik grawitacyjny, Czytnik linii papilarnych |
| Klient e-mail | Tak |
| Wyświetlacz główny - opis | Rozdzielczość: 1520 x 720 (HD+) ; Technologia wyświetlacza: TFT |
| Rodzaj baterii/akumulatora | Litowo-jonowa(y) |
| Baza SCIP | Nie |
| Zawiera baterię / akumulator | Tak |



