X
-
Załączniki bezpieczeństwa
Załczniki do produktuZałączniki dotyczące bezpieczeństwa produktu zawierają informacje o opakowaniu produktu i mogą dostarczać kluczowych informacji dotyczących bezpieczeństwa konkretnego produktu
-
Informacje o producencie
Informacje o producencieInformacje dotyczące produktu obejmują adres i powiązane dane producenta produktu.SAMSUNG
-
Osoba odpowiedzialna w UE
Osoba odpowiedzialna w UEPodmiot gospodarczy z siedzibą w UE zapewniający zgodność produktu z wymaganymi przepisami.
Smartfon Samsung Galaxy A50 128GB Dual SIM Blue(A505)
- Symbol producenta: SM-A505FZBSXEO
- EAN/UPC: 8801643757021
| Specyfikacja | |
|---|---|
| Producent | SAMSUNG |
| Opis ogólny | Smartfon Samsung Galaxy A50 128GB Dual SIM Blue(A505) |
| Informacje dodatkowe | NFC, Bluetooth v5.0 (LE up to 2 Mbps) Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac 2.4G+5GHz, VHT80 Akcelerometr, Czytnik linii papilarnych, Czujnik żyroskopowy, Czujnik geomagnetyczny, Czujnik Halla, Czujnik światła, Czujnik zbliżeniowy UWAGA: Zwrot w terminie nie dłuższym niż 7 dni |
| Okres rękojmi w miesiącach | 24 |
| Miejsce serwisowania | Serwis zewnętrzny |
| Strona o towarze | https://www.samsung.com/pl/smartphones/galaxy-a50/SM-A505FZKSXEO/ |
| System operacyjny | Android 9.0 Pie |
| Pamięć zainstalowana (GB) | 128 |
| Pojemność baterii | 4000 mAh |
| Wymiary [G x S x W] (mm) | 7,7 x 74,7 x 158,5 |
| Kolor obudowy | Niebieski (Blue) |
| Warunki serwisowe | 24 |
| Obsługa kart flash | Micro Secure Digital (microSD) Secure Digital (SD) Secure Digital High Capacity (SDHC) Secure Digital eXtended Capacity (SDXC) |
| Waga (g) | 166 |
| Złącze USB | Tak |
| IRDA | Nie |
| Tuner TV | Nie |
| Rodzaj baterii/akumulatorka | Litowo-jonowa(y) |
| Tuner FM | Nie |
| Pojemność baterii (mAh) | 4000 |
| Zainstalowany model procesora | Samsung Exynos 9610 (4 rdzenie, 2.3 GHz + 4 rdzenie, 1.7 GHz) |
| Moduł GPS/AGPS | Tak - GPS |
| Pamięć RAM (GB) | 4.00 |
| Wbudowany aparat cyfrowy - opis | Tył: 28.0 + 5.0 Mpix; Przód: 25.0 Mpix |
| Moduł GSM | Tak |
| Obsługa kart SIM | 2 karty SIM (Dual SIM) |
| Maksymalny czas rozmów | 23 godz. |
| Wyświetlacz główny - przekątna | 6.40 cali (-a) |
| Odtwarzacz MP3 | Tak |
| Odtwarzacz video | Tak |
| Wbudowany aparat cyfrowy | Tak |
| Wbudowany Bluetooth | Tak |
| Transmisja danych | GPRS, EDGE, UMTS, HSDPA, HSUPA, HSPA, HSPA+, WAP, LTE |
| Wbudowany GPRS | Tak |
| Przeglądarka internetowa | Tak |
| Typ obudowy telefonu/palmtopa | Z ekranem dotykowym |
| Wiadomości SMS | Tak |
| Wiadomości MMS | Tak |
| Alarm wibracyjny | Tak |
| Klawiatura QWERTY | Nie |
| Klient e-mail | Tak |
| Wyświetlacz główny - opis | sAMOLED Rozdzielczość: 2340 x 1080 (FHD+); Głębia kolorów wyświetlacza: 16M |
| Rodzaj baterii/akumulatora | Litowo-jonowa(y) |
| Baza SCIP | Nie |
| Zawiera baterię / akumulator | Tak |



