X
-
Załączniki bezpieczeństwa
Załczniki do produktuZałączniki dotyczące bezpieczeństwa produktu zawierają informacje o opakowaniu produktu i mogą dostarczać kluczowych informacji dotyczących bezpieczeństwa konkretnego produktu
-
Informacje o producencie
Informacje o producencieInformacje dotyczące produktu obejmują adres i powiązane dane producenta produktu.
-
Osoba odpowiedzialna w UE
Osoba odpowiedzialna w UEPodmiot gospodarczy z siedzibą w UE zapewniający zgodność produktu z wymaganymi przepisami.
Splitter światłowodowy Qoltec 1x16, G.657A SC/PC - SC/PC SingleMode
- Symbol producenta: 54209
- EAN/UPC: 5901878542096
| Specyfikacja | |
|---|---|
| Producent | Qoltec |
| Opis ogólny | Splitter |
| Okres rękojmi w miesiącach | 24 |
| Miejsce serwisowania | Incom Group SA |
| Długość kabla | 1,5m |
| Rodzaj włókna | Jednomodowe |
| Standard włókna | G657A |
| Zakres pracy | 1280 ~ 1650 nm |
| Tłumienność max. [dB] | <14.0 |
| Równomierność max. [dB] | <1.5 |
| Min. kierunkowość [dB] | 55 |
| Straty odbiciowe [dB] | 55 (50) |
| Zakres temperatur pracy | -40 ~ +85°C |
| Średnica kabla [mm] | 0,9 |
| Moc obsługiwania | 300 mW |
| Zastosowanie splittera światłowodowego | Sieci kablowe Pasywna sieć optyczna Sieci komputerowe Sieci telewizyjne |
| Baza SCIP | Nie |



