X
-
Załączniki bezpieczeństwa
Załczniki do produktuZałączniki dotyczące bezpieczeństwa produktu zawierają informacje o opakowaniu produktu i mogą dostarczać kluczowych informacji dotyczących bezpieczeństwa konkretnego produktu
-
Informacje o producencie
Informacje o producencieInformacje dotyczące produktu obejmują adres i powiązane dane producenta produktu.HIKVISION
-
Osoba odpowiedzialna w UE
Osoba odpowiedzialna w UEPodmiot gospodarczy z siedzibą w UE zapewniający zgodność produktu z wymaganymi przepisami.
Switch niezarządzalny HIKVISION DS-3E1326P-EI 24x PoE + 2x Uplink, 370W
- Symbol producenta: DS-3E1326P-EI
- EAN/UPC: 6931847157166
| Specyfikacja | |
|---|---|
| Producent | HIKVISION |
| Opis ogólny | Switch niezarządzalny HIKVISION DS-3E1326P-EI 24x PoE + 2x Uplink, 370W |
| Informacje dodatkowe | Obsługiwane standardy: IEEE 802.3(u/x), IEEE 802.3ab Prędkość transferu: LAN 10/100/1000Mbps, PoE 10/100Mbps Krosowanie: Auto MDI/MDIX Tryb EXTEND: do 300m Tablica adresów MAC: 16K Zasilanie: 100-240 V AC, 50/60 Hz Temperatura pracy: od -10°C do 40°C Pobór mocy:<400W Zasilacz:24 VAC, 6.5 A Tryb EXTEND:do 300m Budżet mocy:370W Moc maksymalna na 1 port:30W |
| Okres rękojmi w miesiącach | 36 |
| Miejsce serwisowania | Incom Group SA |
| Wymiary [G x S x W] (mm) | 440 mm × 44 mm × 221 mm |
| Waga (kg) | 2.830 |
| Obsługiwane protokoły / Zgodność z normami | IEEE 802.3 IEEE 802.3u IEEE 802.3x IEEE 802.3ab IEEE 802.3z |
| Waga netto (kg) | 2.830 |
| Port PoE | Tak |
| Ilość portów PoE | 24 |
| Architektura sieci LAN | Ethernet |
| Ilość portów | 20 |
| Zarządzanie przez WWW (Smart) | Nie |
| Zarządzanie z lini poleceń (CLI) | Nie |
| Rodzaj urządzenia przewodowego | Switch niezarządzalny |
| Bufor pamięci | 4000 KB |
| Rozmiar tablicy MAC | 16 K |
| Przepustowość (Gb/s) | 8.8 |
| Baza SCIP | Nie |



