X
-
Załączniki bezpieczeństwa
Załczniki do produktuZałączniki dotyczące bezpieczeństwa produktu zawierają informacje o opakowaniu produktu i mogą dostarczać kluczowych informacji dotyczących bezpieczeństwa konkretnego produktu
-
Informacje o producencie
Informacje o producencieInformacje dotyczące produktu obejmują adres i powiązane dane producenta produktu.Edimax Technology Co. Ltd.No.3,Wu-Chuan 3rd Rd,Wu-Ku DistNEW TAIPEI CITY,248TW
-
Osoba odpowiedzialna w UE
Osoba odpowiedzialna w UEPodmiot gospodarczy z siedzibą w UE zapewniający zgodność produktu z wymaganymi przepisami.
Switch zarządzalny Edimax GS-5216PLC 16-port gigabit PoE+ Web Smart z 2xgigabit Combo RJ45/SFP
- Symbol producenta: GS-5216PLC
- EAN/UPC: 4717964704252
| Specyfikacja | |
|---|---|
| Producent | Edimax Technology |
| Opis ogólny | Switch zarządzalny Edimax GS-5216PLC 16-port gigabit PoE+ Web Smart z 2xgig |
| Informacje dodatkowe | Sposób transmisji: Store and forward Maksymalny pobór mocy: 280W 1 wentylator z możliwością wymiany hot-swap PoE: Do 30W na port Tryb dalekiego zasięgu PoE do 200 metrów przy prędkości 10Mbps |
| Okres rękojmi w miesiącach | 24 |
| Miejsce serwisowania | Incom Group SA |
| Strona o towarze | http://www.edimax.pl/edimax/merchandise/merchandise_detail/data/edimax/pl/smb_switches_poe/gs-5216plc/ |
| Wymiary [G x S x W] (mm) | 441 x 196 x 44 mm |
| Waga (kg) | 3.030 |
| Obsługiwane protokoły / Zgodność z normami | IEEE 802.1q IEEE 802.3at Power over Ethernet Plus (PoE+) IEEE 802.3 IEEE 802.3u IEEE 802.3z IEEE 802.3ab IEEE 802.3x IEEE 802.3ad IEEE 802.1d IEEE 802.1w IEEE 802.3az IEEE 802.1p IEEE 802.3af |
| Typ obudowy | Rack 19" |
| Waga netto (kg) | 3.030 |
| Port PoE | Tak |
| Porty wej/wyj | 16x 10M/100M/1G RJ-45 2x 1G Combo SFP |
| Ilość portów PoE | 16 |
| Architektura sieci LAN | Gigabit Ethernet |
| Ilość portów | 18 |
| Zarządzanie przez WWW (Smart) | Tak |
| Zarządzanie z lini poleceń (CLI) | Nie |
| Możliwość łączenia w stos | Nie |
| Rodzaj urządzenia przewodowego | Switch zarządzalny |
| Ramka Jumbo (Bajt) | 9216 |
| Rozmiar tablicy MAC | 8 K |
| Szybkość przekierowań pakietów (Mpps) | 26.70 |
| Ilość portów RJ-45 10/100MbE | 16 szt. |
| Ilość portów RJ-45 1GbE | 0 szt. |
| Ilość portów SFP 1GbE | 0 szt. |
| Ilość portów SFP+ 10GbE | 0 szt. |
| Ilość portów COMBO / SFP 1GbE | 2 szt. |
| Ilość portów RJ-45 10GbE | 0 szt. |
| Ilość portów COMBO / SFP+ 10GbE | 0 szt. |
| Open Networking | Nie |
| Przepustowość (Gb/s) | 36.0 |
| Baza SCIP | Nie |
Polecamy




3 szt.