Kabel SFTP Lanberg kat. 6 305m drut CU szary
862,00
PLN
| Specyfikacja | |
|---|---|
| Producent | LANBERG |
| Opis ogólny | Patchcord Lanberg UTP kat.6 7,5m czarny |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | AWG24 250 MHz Kompatybilność z normami ANSI/TIA/EIA-568B Kolor: czarny |
| Okres rękojmi w miesiącach | 24 |
| Miejsce serwisowania | Serwis zewnętrzny |
| Długość kabla | 7,5m |
| Rodzaj produktu sieciowego | Okablowanie |
| Typ przewodu | UTP nieekranowana skrętka 4 parowa |
| Typ powłoki | PCV |
| Kategoria kabla | 6 |
| Cechy | 7,5m; czarny |
| Baza SCIP | Nie |