X
-
Załączniki bezpieczeństwa
Załczniki do produktuZałączniki dotyczące bezpieczeństwa produktu zawierają informacje o opakowaniu produktu i mogą dostarczać kluczowych informacji dotyczących bezpieczeństwa konkretnego produktu
-
Informacje o producencie
Informacje o producencieInformacje dotyczące produktu obejmują adres i powiązane dane producenta produktu.
-
Osoba odpowiedzialna w UE
Osoba odpowiedzialna w UEPodmiot gospodarczy z siedzibą w UE zapewniający zgodność produktu z wymaganymi przepisami.
Patchcord Lanberg UTP kat.6 1,5m szary
- Symbol producenta: PCU6-10CC-0150-S
- EAN/UPC: 5901969406238
| Specyfikacja | |
|---|---|
| Producent | LANBERG |
| Opis ogólny | Patchcord Lanberg UTP kat.6 1,5m szary |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | AWG24 250 MHz Kompatybilność z normami ANSI/TIA/EIA-568B Kolor: Szary |
| Okres rękojmi w miesiącach | 24 |
| Miejsce serwisowania | Serwis zewnętrzny |
| Długość kabla | 1,5m |
| Rodzaj produktu sieciowego | Okablowanie |
| Typ przewodu | U/UTP (dawniej UTP) – skrętka nieekranowana 4 parowa |
| Typ powłoki | PCV |
| Kategoria kabla | 6 |
| Cechy | 1,5m;szary |
| Baza SCIP | Nie |
Polecamy


416 szt.


1 szt.
2 szt.
3 szt.