X
-
Załączniki bezpieczeństwa
Załczniki do produktuZałączniki dotyczące bezpieczeństwa produktu zawierają informacje o opakowaniu produktu i mogą dostarczać kluczowych informacji dotyczących bezpieczeństwa konkretnego produktu
-
Informacje o producencie
Informacje o producencieInformacje dotyczące produktu obejmują adres i powiązane dane producenta produktu.
-
Osoba odpowiedzialna w UE
Osoba odpowiedzialna w UEPodmiot gospodarczy z siedzibą w UE zapewniający zgodność produktu z wymaganymi przepisami.
Patchcord Lanberg UTP kat.5e 1m żółty
- Symbol producenta: PCU5-10CC-0100-Y
- EAN/UPC: 5901969404623
| Specyfikacja | |
|---|---|
| Producent | LANBERG |
| Opis ogólny | Patchcord Lanberg UTP kat.5e 1m żółty |
| Kolor | Żółty |
| Informacje dodatkowe | AWG26 100 MHz Kompatybilność z normami ANSI/TIA/EIA-568B Kolor: Żółty |
| Okres rękojmi w miesiącach | 24 |
| Miejsce serwisowania | Serwis zewnętrzny |
| Długość kabla | 1m |
| Rodzaj produktu sieciowego | Okablowanie |
| Typ przewodu | U/UTP (dawniej UTP) – skrętka nieekranowana 4 parowa |
| Typ powłoki | PCV |
| Kategoria kabla | 5e |
| Cechy | 1m;żółty |
| Baza SCIP | Nie |
Polecamy


91 szt.


1 szt.
2 szt.
3 szt.