Kabel FTP Lanberg kat. 6 305m drut CU szary
752,00
PLN
| Specyfikacja | |
|---|---|
| Producent | LANBERG |
| Opis ogólny | Patchcord Lanberg FTP kat.5e 1m szary |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | AWG26 100 MHz Kompatybilność z normami ANSI/TIA/EIA-568B Kolor: Szary |
| Okres rękojmi w miesiącach | 24 |
| Miejsce serwisowania | Serwis zewnętrzny |
| Długość kabla | 1m |
| Rodzaj produktu sieciowego | Okablowanie |
| Typ przewodu | FTP ekranowana skrętka 4 parowa |
| Typ powłoki | PCV |
| Kategoria kabla | 5e |
| Cechy | 1m;szary |
| Baza SCIP | Nie |