X
-
Załączniki bezpieczeństwa
Załczniki do produktuZałączniki dotyczące bezpieczeństwa produktu zawierają informacje o opakowaniu produktu i mogą dostarczać kluczowych informacji dotyczących bezpieczeństwa konkretnego produktu
-
Informacje o producencie
Informacje o producencieInformacje dotyczące produktu obejmują adres i powiązane dane producenta produktu.
-
Osoba odpowiedzialna w UE
Osoba odpowiedzialna w UEPodmiot gospodarczy z siedzibą w UE zapewniający zgodność produktu z wymaganymi przepisami.
Patchcord Lanberg FTP kat.5e 10m szary
- Symbol producenta: PCF5-10CC-1000-S
- EAN/UPC: 5901969404876
| Specyfikacja | |
|---|---|
| Producent | LANBERG |
| Opis ogólny | Patchcord Lanberg FTP kat.5e 10m szary |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | AWG26 100 MHz Kompatybilność z normami ANSI/TIA/EIA-568B Kolor: Szary |
| Okres rękojmi w miesiącach | 24 |
| Miejsce serwisowania | Serwis zewnętrzny |
| Długość kabla | 10m |
| Rodzaj produktu sieciowego | Okablowanie |
| Typ przewodu | FTP ekranowana skrętka 4 parowa |
| Typ powłoki | PCV |
| Kategoria kabla | 5e |
| Cechy | 10m;szary |
| Baza SCIP | Nie |
Polecamy
Kabel FTP Lanberg 100Mb/s 305m linka CCA
164,00
PLN
Kabel SFTP Lanberg kat. 6 305m drut CU szary
862,00
PLN
Kabel FTP Lanberg kat. 6 305m drut CU szary
752,00
PLN




3 szt.
2 szt.
1 szt.