Kabel FTP Lanberg 100Mb/s 305m linka CCA
164,00
PLN
| Specyfikacja | |
|---|---|
| Producent | LANBERG |
| Opis ogólny | Patchcord Lanberg FTP kat.5e 0,5m szary |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | AWG26 100 MHz Kompatybilność z normami ANSI/TIA/EIA-568B Kolor: Szary |
| Okres rękojmi w miesiącach | 24 |
| Miejsce serwisowania | Serwis zewnętrzny |
| Długość kabla | 0,5m |
| Rodzaj produktu sieciowego | Okablowanie |
| Typ przewodu | FTP ekranowana skrętka 4 parowa |
| Typ powłoki | PCV |
| Kategoria kabla | 5e |
| Cechy | 0,5m;szary |
| Baza SCIP | Nie |