X
-
Załączniki bezpieczeństwa
Załczniki do produktuZałączniki dotyczące bezpieczeństwa produktu zawierają informacje o opakowaniu produktu i mogą dostarczać kluczowych informacji dotyczących bezpieczeństwa konkretnego produktu
-
Informacje o producencie
Informacje o producencieInformacje dotyczące produktu obejmują adres i powiązane dane producenta produktu.ZYXEL11F, No. 255, Sec. 3, Beixin Rd, Xindian DistNew Taipei City,231030TW
-
Osoba odpowiedzialna w UE
Osoba odpowiedzialna w UEPodmiot gospodarczy z siedzibą w UE zapewniający zgodność produktu z wymaganymi przepisami.
Router mobilny Zyxel WAH7601-EUZNV1F LTE 300Mbps
- Symbol producenta: WAH7601-EUZNV1F
- EAN/UPC: 4718937610372
| Specyfikacja | |
|---|---|
| Producent | ZYXEL |
| Opis ogólny | Router mobilny Zyxel WAH7601-EUZNV1F LTE 300Mbps |
| Informacje dodatkowe | One mini SIM (2FF) UICC/USIM card slot Power consumption: 600 mA max |
| Okres rękojmi w miesiącach | 24 |
| Miejsce serwisowania | Serwis zewnętrzny |
| Strona o towarze | https://www.zyxel.com/pl/pl/products_services/4G-LTE-Indoor-Router-IAD-LTE3302-Series/ |
| Wymiary [G x S x W] (mm) | 63 x 110 x 15,7 |
| Waga (kg) | 0.105 |
| Ilość portów USB | 1 szt. |
| Obsługiwane protokoły / Zgodność z normami | IEEE 802.11b Połączenie bezprzewodowe do 11 Mb/s, częstotliwość 2,4 GHz IEEE 802.11g Połączenie bezprzewodowe do 54 Mb/s, częstotliwość 2,4 GHz IEEE 802.11n Połączenie bezprzewodowe (Wi-Fi 4) |
| Waga netto (kg) | 0.105 |
| Częstotliwość pracy | 2,4 GHz |
| Prędkość transmisji | Wi-Fi: 300 Mbps (2,4 GHz) |
| Bezpieczeństwo | WPA WPA2 WPA-PSK WPA2-PSK |
| Antena | Wewnętrzna - 2 szt. |
| Port PoE | Nie |
| Rodzaj urządzenia bezprzewodowego | Router |
| Porty wej/wyj | USB 2.0 Gniazdo na kartę microSD |
| Dodatkowe funkcje urządzenia | WPS (Wireless Protected Setup) Filtrowanie adresów MAC |
| Standardy sieci komórkowej | 4G LTE |
| Cechy | 802.11b/g/n |
| Baza SCIP | Nie |
| Zawiera baterię / akumulator | Tak |
Polecamy




2 szt.