X
-
Załączniki bezpieczeństwa
Załczniki do produktuZałączniki dotyczące bezpieczeństwa produktu zawierają informacje o opakowaniu produktu i mogą dostarczać kluczowych informacji dotyczących bezpieczeństwa konkretnego produktu
-
Informacje o producencie
Informacje o producencieInformacje dotyczące produktu obejmują adres i powiązane dane producenta produktu.TP-Link Systems Inc ,10 Mauchly92618 ,Irvine, CaliforniaUNITED STATES,
-
Osoba odpowiedzialna w UE
Osoba odpowiedzialna w UEPodmiot gospodarczy z siedzibą w UE zapewniający zgodność produktu z wymaganymi przepisami.
Router TP-Link Deco X20-4G AX1800 Wi-Fi 4G 3xWAN/LAN
- Symbol producenta: Deco X20-4G
- EAN/UPC: 6935364006709
| Specyfikacja | |
|---|---|
| Producent | TP-Link Systems Inc. |
| Opis ogólny | Router TP-Link Deco X20-4G AX1800 Wi-Fi 4G 3xWAN/LAN |
| Informacje dodatkowe | Certyfikaty: CE, RoHS |
| Okres rękojmi w miesiącach | 36 |
| Miejsce serwisowania | Incom Group SA |
| Strona o towarze | https://www.tp-link.com/pl/home-networking/deco/deco-x20-4g/ |
| Wymiary [G x S x W] (mm) | 105 × 105 × 167 |
| Obsługiwane protokoły / Zgodność z normami | IEEE 802.11a Połączenie bezprzewodowe do 54 Mb/s, częstotliwość 5 GHz IEEE 802.11b Połączenie bezprzewodowe do 11 Mb/s, częstotliwość 2,4 GHz IEEE 802.11g Połączenie bezprzewodowe do 54 Mb/s, częstotliwość 2,4 GHz IEEE 802.11n Połączenie bezprzewodowe (Wi-Fi 4) IEEE 802.11ac Połączenie bezprzewodowe (Wi-Fi 5) IEEE 802.11ax Połączenie bezprzewodowe (Wi-Fi 6) IPv4 IPv6 |
| Częstotliwość pracy | 2,4 GHz i 5 GHz |
| Prędkość transmisji | Wi-Fi: 1800 Mbps = 574 Mbps (2,4 GHz) + 1201 Mbps (5 GHz) |
| Bezpieczeństwo | WPA-Personal/PSK WPA2-Personal/PSK WPA3-Personal/PSK |
| Port PoE | Nie |
| Rodzaj urządzenia bezprzewodowego | Router |
| Tryb pracy | Router / Bramka internetowa Access Point / Punkt dostępowy Router 3G/4G |
| Porty wej/wyj | 3x 10M/100M/1G RJ-45 WAN/LAN |
| Dodatkowe funkcje urządzenia | Firewall SPI (Stateful Packet Inspection) Kontrola dostępu Strefa gości / Sieć dla gości (Guest Network) UPnP DDNS DHCP |
| Standardy sieci komórkowej | 4G LTE |
| Cechy | AX1800;3x1Gb WAN/LAN |
| Baza SCIP | Nie |
| Zawiera baterię / akumulator | Nie |
Polecamy
275,00
PLN
Router TP-Link TL-WR802N Wi-Fi N
77,00
PLN




5 szt.
4 szt.
3 szt.