X
-
Załączniki bezpieczeństwa
Załczniki do produktuZałączniki dotyczące bezpieczeństwa produktu zawierają informacje o opakowaniu produktu i mogą dostarczać kluczowych informacji dotyczących bezpieczeństwa konkretnego produktu
-
Informacje o producencie
Informacje o producencieInformacje dotyczące produktu obejmują adres i powiązane dane producenta produktu.TP-Link Systems Inc ,10 Mauchly92618 ,Irvine, CaliforniaUNITED STATES,
-
Osoba odpowiedzialna w UE
Osoba odpowiedzialna w UEPodmiot gospodarczy z siedzibą w UE zapewniający zgodność produktu z wymaganymi przepisami.
Router LTE TP-Link Archer MR200 V6 Wireless AC750 4G LTE 3xLAN, 1xWAN/LAN, 1xNanoSIM
- Symbol producenta: Archer MR200 V6
- EAN/UPC: 6935364092740
| Specyfikacja | |
|---|---|
| Producent | TP-Link Systems Inc. |
| Opis ogólny | Router LTE TP-Link Archer MR200 V6 AC750 4G LTE 3xLAN 1xWAN/LAN NanoSIM |
| Informacje dodatkowe | Certyfikaty: CE, RoHS Zasilanie: 12V/1A Wyposażenie dodatkowe: kabel RJ-45, zasilacz, instrukcja |
| Okres rękojmi w miesiącach | 36 |
| Miejsce serwisowania | Incom Group SA |
| Wymiary [G x S x W] (mm) | 124,5 x 174 x 33,5 |
| Ilość portów USB | 0 szt. |
| Obsługiwane protokoły / Zgodność z normami | IEEE 802.11b Połączenie bezprzewodowe do 11 Mb/s, częstotliwość 2,4 GHz IEEE 802.11g Połączenie bezprzewodowe do 54 Mb/s, częstotliwość 2,4 GHz IEEE 802.11a Połączenie bezprzewodowe do 54 Mb/s, częstotliwość 5 GHz IEEE 802.11n Połączenie bezprzewodowe (Wi-Fi 4) IEEE 802.11ac Połączenie bezprzewodowe (Wi-Fi 5) IPv4 IPv6 |
| Częstotliwość pracy | 2,4 GHz i 5 GHz |
| Prędkość transmisji | Wi-Fi: 750 Mbps = 300 Mbps (2,4 GHz) + 433 Mbps (5 GHz) |
| Bezpieczeństwo | WEP 64 WEP 128 WPA WPA2 WPA-PSK WPA2-PSK |
| Antena | Zewnętrzna - 2 szt. |
| Odpinana antena | Tak |
| Ilość portów LAN | 3 |
| Rodzaj urządzenia bezprzewodowego | Router |
| Porty wej/wyj | 3x 10M/100M RJ-45 1x 10M/100M RJ-45 WAN/LAN Gniazdo na kartę nanoSIM |
| Ilość portów WAN | 1 |
| Dodatkowe funkcje urządzenia | QoS (Quality of Service) Serwer DHCP DDNS VPN Kontrola dostępu Strefa gości / Sieć dla gości (Guest Network) Wiązanie adresów IP i MAC Firewall SPI (Stateful Packet Inspection) |
| Moc wyjściowa | EIRP (CE): < 20 dBm (2.4 GHz), < 23 dBm (5 GHz) |
| Standardy sieci komórkowej | 4G LTE |
| Cechy | AC750;100Mb WAN/LAN |
| Baza SCIP | Nie |
| Zawiera baterię / akumulator | Nie |
Polecamy




8 szt.
3 szt.
1 szt.
2 szt.