X
-
Załączniki bezpieczeństwa
Załczniki do produktuZałączniki dotyczące bezpieczeństwa produktu zawierają informacje o opakowaniu produktu i mogą dostarczać kluczowych informacji dotyczących bezpieczeństwa konkretnego produktu
-
Informacje o producencie
Informacje o producencieInformacje dotyczące produktu obejmują adres i powiązane dane producenta produktu.TP-Link Systems Inc ,10 Mauchly92618 ,Irvine, CaliforniaUNITED STATES,
-
Osoba odpowiedzialna w UE
Osoba odpowiedzialna w UEPodmiot gospodarczy z siedzibą w UE zapewniający zgodność produktu z wymaganymi przepisami.
Router TP-Link Archer MR600 V2 Wi-Fi AC1200 3xLAN 1xLAN/WAN LTE
- Symbol producenta: Archer MR600 V2
- EAN/UPC: 6935364089832
| Specyfikacja | |
|---|---|
| Producent | TP-Link Systems Inc. |
| Opis ogólny | Router TP-Link Archer MR600 V2 Wi-Fi AC1200 3xLAN 1xLAN/WAN |
| Informacje dodatkowe | Przyciski: WPS, Reset, Wi-Fi wł./wył., Zasilanie wł./wył. Zasilacz: moc wejściowa 100-240V~50/60 Hz 0,6A Moc wyjściowa 12 V DC 1,5 A Antena: 2 odkręcane anteny 4G LTE - złącza SMA męskie Certyfikaty: CE, RoHS Wyposażenie: Zasilacz, Kabel Ethernet RJ45, Instrukcja szybkiej instalacji Dopuszczalna temperatura pracy: 0°C~40°C Dopuszczalna wilgotność powietrza: 10%~90%, niekondensująca |
| Okres rękojmi w miesiącach | 36 |
| Miejsce serwisowania | Incom Group SA |
| Strona o towarze | https://www.tp-link.com/pl/home-networking/3g-4g-router/archer-mr600/#overview |
| Wymiary [G x S x W] (mm) | 141 x 202 x 33,6 |
| Obsługiwane protokoły / Zgodność z normami | IEEE 802.11a Połączenie bezprzewodowe do 54 Mb/s, częstotliwość 5 GHz IEEE 802.11b Połączenie bezprzewodowe do 11 Mb/s, częstotliwość 2,4 GHz IEEE 802.11g Połączenie bezprzewodowe do 54 Mb/s, częstotliwość 2,4 GHz IEEE 802.11n Połączenie bezprzewodowe (Wi-Fi 4) IEEE 802.11ac Połączenie bezprzewodowe (Wi-Fi 5) IPv4 IPv6 |
| Częstotliwość pracy | 2,4 GHz i 5 GHz |
| Prędkość transmisji | Wi-Fi: 1200 Mbps = 300 Mbps (2,4 GHz) + 867 Mbps (5 GHz) |
| Bezpieczeństwo | WEP WPA WPA2 WPA-PSK WPA2-PSK WPA3 |
| Antena | Zewnętrzna - 2 szt. |
| Odpinana antena | Tak |
| Ilość portów LAN | 3 |
| Port PoE | Nie |
| Rodzaj urządzenia bezprzewodowego | Router |
| Tryb pracy | Router / Bramka internetowa |
| Porty wej/wyj | 3x 10M/100M/1G RJ-45 LAN 1x 10M/100M/1G RJ-45 WAN/LAN Gniazdo na kartę microSIM |
| Ilość portów WAN | 1 |
| Dodatkowe funkcje urządzenia | Włączanie/wyłączanie transmisji bezprzewodowej Harmonogram transmisji bezprzewodowej (Wireless Scheduler) WMM (Wi-Fi Multimedia) Statystyki transmisji bezprzewodowej QoS (Quality of Service) DoS Firewall SPI (Stateful Packet Inspection) Wiązanie adresów IP i MAC Kontrola dostępu Serwer DHCP Lista klientów DHCP Rezerwacja adresów ALG Serwery wirtualne Port Triggering UPnP DynDns NO-IP PPTP OpenVPN Kontrola rodzicielska (Parental Control) Zarządzanie lokalne Filtrowanie adresów IP Filtrowanie domen Strefa gości / Sieć dla gości (Guest Network) |
| Moc wyjściowa | EIRP: < 20 dBm (2,4 GHz), < 23 dBm (5 GHz) |
| Standardy sieci komórkowej | 4G LTE |
| Cechy | AC1200;1Gb LAN |
| Baza SCIP | Nie |
| Zawiera baterię / akumulator | Nie |
Polecamy




8 szt.
3 szt.
1 szt.
2 szt.