X
-
Załączniki bezpieczeństwa
Załczniki do produktuZałączniki dotyczące bezpieczeństwa produktu zawierają informacje o opakowaniu produktu i mogą dostarczać kluczowych informacji dotyczących bezpieczeństwa konkretnego produktu
-
Informacje o producencie
Informacje o producencieInformacje dotyczące produktu obejmują adres i powiązane dane producenta produktu.TP-Link Systems Inc ,10 Mauchly92618 ,Irvine, CaliforniaUNITED STATES,
-
Osoba odpowiedzialna w UE
Osoba odpowiedzialna w UEPodmiot gospodarczy z siedzibą w UE zapewniający zgodność produktu z wymaganymi przepisami.
Router TP-Link Archer C24 Wi-Fi AC750 4xLAN 1xWAN
- Symbol producenta: Archer C24
- EAN/UPC: 6935364089474
| Specyfikacja | |
|---|---|
| Producent | TP-Link Systems Inc. |
| Opis ogólny | Router TP-Link Archer C24 Wi-Fi AC750 4xLAN 1xWAN |
| Informacje dodatkowe | Certyfikaty: FCC, CE, RoHS Zawartość: Zasilacz, Kabel Ethernet, Instrukcja szybkiej instalacji |
| Okres rękojmi w miesiącach | 36 |
| Miejsce serwisowania | Incom Group SA |
| Strona o towarze | https://www.tp-link.com/pl/home-networking/wifi-router/archer-c24/#specifications |
| Wymiary [G x S x W] (mm) | 106,7 x 115 x 24,3 |
| Obsługiwane protokoły / Zgodność z normami | IEEE 802.11a Połączenie bezprzewodowe do 54 Mb/s, częstotliwość 5 GHz IEEE 802.11b Połączenie bezprzewodowe do 11 Mb/s, częstotliwość 2,4 GHz IEEE 802.11g Połączenie bezprzewodowe do 54 Mb/s, częstotliwość 2,4 GHz IEEE 802.11n Połączenie bezprzewodowe (Wi-Fi 4) IEEE 802.11ac Połączenie bezprzewodowe (Wi-Fi 5) IPv4 IPv6 |
| Częstotliwość pracy | 2,4 GHz i 5 GHz |
| Prędkość transmisji | Wi-Fi: 750 Mbps = 300 Mbps (2,4 GHz) + 433 Mbps (5 GHz) |
| Bezpieczeństwo | WEP WPA WPA2 WPA-Enterprise/ENT WPA2-Enterprise/ENT |
| Antena | Zewnętrzna - 4 szt. |
| Ilość portów LAN | 4 |
| Port PoE | Nie |
| Rodzaj urządzenia bezprzewodowego | Router |
| Tryb pracy | Router / Bramka internetowa Range extender / Repeater / Wzmacniacz sygnału Access Point / Punkt dostępowy |
| Porty wej/wyj | 4x 10M/100M RJ-45 LAN 1x 10M/100M RJ-45 WAN |
| Ilość portów WAN | 1 |
| Dodatkowe funkcje urządzenia | Firewall SPI (Stateful Packet Inspection) Wiązanie adresów IP i MAC Kontrola dostępu Strefa gości / Sieć dla gości (Guest Network) Filtrowanie adresów URL QoS (Quality of Service) DMZ (Demilitarized Zone) UPnP DHCP DDNS |
| Moc wyjściowa | <20dBm(2,4GHz), <23dBm(5GHz) |
| Cechy | AC750;100Mb LAN |
| Baza SCIP | Nie |
| Zawiera baterię / akumulator | Nie |
Polecamy


18 szt.


2 szt.
1 szt.
3 szt.