X
-
Załączniki bezpieczeństwa
Załczniki do produktuZałączniki dotyczące bezpieczeństwa produktu zawierają informacje o opakowaniu produktu i mogą dostarczać kluczowych informacji dotyczących bezpieczeństwa konkretnego produktu
-
Informacje o producencie
Informacje o producencieInformacje dotyczące produktu obejmują adres i powiązane dane producenta produktu.Tenda
-
Osoba odpowiedzialna w UE
Osoba odpowiedzialna w UEPodmiot gospodarczy z siedzibą w UE zapewniający zgodność produktu z wymaganymi przepisami.
System Mesh Tenda nova EX12 (2-pack) WiFi 6 3000Mb/s
- Symbol producenta: nova EX12 (2-pack)
- EAN/UPC: 6932849426854
| Specyfikacja | |
|---|---|
| Producent | Tenda |
| Opis ogólny | System Mesh Tenda nova EX12 (2-pack) WiFi 6 3000Mb/s |
| Informacje dodatkowe | Przycisk: 1x Reset Button, 1x MESH Button Moc: Input: AC 100-240V, 50/60Hz, Output: DC 12 V ? 1.5 A Wskaźnik ledowy: 1x Tri-color LED Indicator(Green,Yellow,Red) Sieć mesh Standard: Wi-Fi EasyMesh Podstawowe funkcje: Beam Forming, MU-MIMO, AP Steering, Band Steering, OFDMA, 1024-QAM Tryb pracy: PPPoE, Dynamic IP, Static IP, PPPoE(Russia), PPTP(Russia), L2TP Zapora: Forbid TCP/UDP flood attack VPN: PPTP Server, PPTP/L2TP Client DNS: Support manually setting DNS server Ethernet Backhaul, IPv6, IPTV Operacja Temperatura: 0 ~ 40 Temperatura przechowywania: -40 ~ 70 Instalacja aplikacji: Available in iOS 9.0 or later, Android 4.4 or later Orzecznictwo: CE, FCC, RoHS Zawartość: Mesh12X* 2, Power adapter x2, QIG x1, RJ45 Gigabit cable x1 |
| Okres rękojmi w miesiącach | 24 |
| Miejsce serwisowania | Incom Group SA |
| Strona o towarze | https://www.tendacn.com/pl/product/specification/EX12-2-Pack.html |
| Wymiary [G x S x W] (mm) | 86 x 86 x 190 |
| Ilość portów USB | 0 szt. |
| Obsługiwane protokoły / Zgodność z normami | IEEE 802.11a Połączenie bezprzewodowe do 54 Mb/s, częstotliwość 5 GHz IEEE 802.11b Połączenie bezprzewodowe do 11 Mb/s, częstotliwość 2,4 GHz IEEE 802.11g Połączenie bezprzewodowe do 54 Mb/s, częstotliwość 2,4 GHz IEEE 802.11n Połączenie bezprzewodowe (Wi-Fi 4) IEEE 802.11ac Połączenie bezprzewodowe (Wi-Fi 5) IEEE 802.11ax Połączenie bezprzewodowe (Wi-Fi 6) IEEE 802.3 10 Base-T (RJ45) IEEE 802.3ab 1000 Base-T (RJ45) IEEE 802.3u 100 Base-T (RJ45) IPv6 |
| Częstotliwość pracy | 2,4 GHz i 5 GHz |
| Prędkość transmisji | Wi-Fi: 3000 Mbps = 574 Mbps (2,4 GHz) + 2402 Mbps (5 GHz) |
| Bezpieczeństwo | WPA3 WPA2-PSK |
| Antena | Wewnętrzna |
| Odpinana antena | Nie |
| Ilość portów LAN | 3 |
| Port PoE | Nie |
| Rodzaj urządzenia bezprzewodowego | System Mesh |
| Tryb pracy | Router / Bramka internetowa |
| Porty wej/wyj | 3x 10M/100M/1G RJ-45 LAN |
| Dodatkowe funkcje urządzenia | Serwer DHCP Klient DHCP DMZ (Demilitarized Zone) UPnP Kontrola dostępu VPN DNS Strefa gości / Sieć dla gości (Guest Network) |
| Moc wyjściowa | CE: <20dBm (2.4GHz), <23dBm (5GHz); FCC: <30dBm (2.4GHz), <30dBm (5GHz) |
| Zysk anteny bezprzewodowej | 4 x 3 dBi |
| Cechy | AX3000;3x1Gb LAN |
| Baza SCIP | Nie |
| Zawiera baterię / akumulator | Nie |
Polecamy




205 szt.