X
-
Załączniki bezpieczeństwa
Załczniki do produktuZałączniki dotyczące bezpieczeństwa produktu zawierają informacje o opakowaniu produktu i mogą dostarczać kluczowych informacji dotyczących bezpieczeństwa konkretnego produktu
-
Informacje o producencie
Informacje o producencieInformacje dotyczące produktu obejmują adres i powiązane dane producenta produktu.QNAP
-
Osoba odpowiedzialna w UE
Osoba odpowiedzialna w UEPodmiot gospodarczy z siedzibą w UE zapewniający zgodność produktu z wymaganymi przepisami.
Router bezprzewodowy QNAP QHora-301W
- Symbol producenta: QHora-301W
- EAN/UPC: 4713213517840
| Specyfikacja | |
|---|---|
| Producent | QNAP |
| Opis ogólny | Router bezprzewodowy QNAP QHora-301W |
| Informacje dodatkowe | Certifications JATE / CE / FCC / BSMI / NCC / IC / SRRC / CCC / VCCI / RCM |
| Okres rękojmi w miesiącach | 24 |
| Miejsce serwisowania | Serwis zewnętrzny |
| Wymiary [G x S x W] (mm) | 250×180×48 |
| Waga (kg) | 1.900 |
| Ilość portów USB | 2 szt. |
| Obsługiwane protokoły / Zgodność z normami | IEEE 802.11a Połączenie bezprzewodowe do 54 Mb/s, częstotliwość 5 GHz IEEE 802.11b Połączenie bezprzewodowe do 11 Mb/s, częstotliwość 2,4 GHz IEEE 802.11g Połączenie bezprzewodowe do 54 Mb/s, częstotliwość 2,4 GHz IEEE 802.11n Połączenie bezprzewodowe (Wi-Fi 4) IEEE 802.11ac Połączenie bezprzewodowe (Wi-Fi 5) IEEE 802.11ax Połączenie bezprzewodowe (Wi-Fi 6) |
| Waga netto (kg) | 1.900 |
| Częstotliwość pracy | 2,4 GHz i 5 GHz |
| Prędkość transmisji | Wi-Fi: 3600 Mbps = 1182 Mbps (2,4 GHz) + 2475 Mbps (5 GHz) |
| Antena | Wewnętrzna - 8 szt. |
| Odpinana antena | Nie |
| Ilość portów LAN | 4 |
| Port PoE | Nie |
| Rodzaj urządzenia bezprzewodowego | Router |
| Tryb pracy | Bridge + Access Point / Most + Punkt dostępowy |
| Porty wej/wyj | 2 x 10GBASE-T (10G/5G/2.5G/1G/100M) |
| Ilość portów WAN | 2 |
| Moc wyjściowa | 2.4 GHz: 4.5dBi ; 5 GHz : 5.2dBi |
| Chipset urządzenia sieciowego | Qualcomm |
| Port konsoli | 2x Port konsoli USB typ A |
| Cechy | 802.11ac |
| Baza SCIP | Nie |
| Zawiera baterię / akumulator | Nie |



