X
-
Załączniki bezpieczeństwa
Załczniki do produktuZałączniki dotyczące bezpieczeństwa produktu zawierają informacje o opakowaniu produktu i mogą dostarczać kluczowych informacji dotyczących bezpieczeństwa konkretnego produktu
-
Informacje o producencie
Informacje o producencieInformacje dotyczące produktu obejmują adres i powiązane dane producenta produktu.Huawei
-
Osoba odpowiedzialna w UE
Osoba odpowiedzialna w UEPodmiot gospodarczy z siedzibą w UE zapewniający zgodność produktu z wymaganymi przepisami.
Router Huawei AX3 Quad-Core WS7200-20 Wi-Fi 3xLAN 1xWAN white
- Symbol producenta: WS7200-20
- EAN/UPC:
| Specyfikacja | |
|---|---|
| Producent | Huawei Polska |
| Opis ogólny | Router Huawei AX3 Quad-Core WS7200-20 Wi-Fi 3xLAN 1xWAN white |
| Informacje dodatkowe | Przycisk: Reset, WPS Czterordzeniowy procesor Gigahome 1,4 GHz Zasilanie: 12 V |
| Okres rękojmi w miesiącach | 24 |
| Miejsce serwisowania | Serwis zewnętrzny |
| Wymiary [G x S x W] (mm) | 159,2 x 225 x 39,7 |
| Waga (kg) | 0.403 |
| Ilość portów USB | 1 szt. |
| Obsługiwane protokoły / Zgodność z normami | IEEE 802.11a Połączenie bezprzewodowe do 54 Mb/s, częstotliwość 5 GHz IEEE 802.11b Połączenie bezprzewodowe do 11 Mb/s, częstotliwość 2,4 GHz IEEE 802.11g Połączenie bezprzewodowe do 54 Mb/s, częstotliwość 2,4 GHz IEEE 802.11n Połączenie bezprzewodowe (Wi-Fi 4) IEEE 802.11ac Połączenie bezprzewodowe (Wi-Fi 5) IEEE 802.11ax Połączenie bezprzewodowe (Wi-Fi 6) |
| Waga netto (kg) | 0.403 |
| Częstotliwość pracy | 2,4 GHz i 5 GHz |
| Prędkość transmisji | Wi-Fi: 2976 Mbps = 574 Mbps (2,4 GHz) + 2402 Mbps (5 GHz) |
| Antena | Zewnętrzna - 4 szt. |
| Odpinana antena | Nie |
| Ilość portów LAN | 3 |
| Port PoE | Nie |
| Rodzaj urządzenia bezprzewodowego | Router |
| Tryb pracy | Router / Bramka internetowa |
| Porty wej/wyj | 3x 10M/100M/1G RJ-45 LAN 1x 10M/100M/1G RJ-45 WAN |
| Ilość portów WAN | 1 |
| Dodatkowe funkcje urządzenia | WPS (Wireless Protected Setup) DMZ (Demilitarized Zone) VPN |
| Cechy | 802.11ac;1Gb LAN |
| Baza SCIP | Nie |
| Zawiera baterię / akumulator | Nie |



