X
-
Załączniki bezpieczeństwa
Załczniki do produktuZałączniki dotyczące bezpieczeństwa produktu zawierają informacje o opakowaniu produktu i mogą dostarczać kluczowych informacji dotyczących bezpieczeństwa konkretnego produktu
-
Informacje o producencie
Informacje o producencieInformacje dotyczące produktu obejmują adres i powiązane dane producenta produktu.Ubiquiti Networks Inc
-
Osoba odpowiedzialna w UE
Osoba odpowiedzialna w UEPodmiot gospodarczy z siedzibą w UE zapewniający zgodność produktu z wymaganymi przepisami.
Access Point UBIQUITI Unifi nanoHD UAP-nanoHD PoE 2,4/5GHz
- Symbol producenta: UAP-nanoHD
- EAN/UPC: 0817882025041
| Specyfikacja | |
|---|---|
| Producent | Ubiquiti Networks Inc |
| Opis ogólny | Access Point UBIQUITI Unifi nanoHD UAP-nanoHD PoE 2,4/5GHz |
| Informacje dodatkowe | Przycisk Reset Power Method: 802.3af PoE Maximum Power Consumption: 10,5 W Supported Voltage Range: 44 to 57VDC Certifications: CE, FCC, IC Anteny: - 2x Single-Port, Single-Polarity Antennas, 2.8 dBi each, 2,4GHz - 2x Single-Port, Dual-Polarity Antennas, 3 dBi each, 5GHz |
| Okres rękojmi w miesiącach | 12 |
| Miejsce serwisowania | Incom Group SA |
| Strona o towarze | https://unifi-nanohd.ubnt.com/ |
| Wymiary [G x S x W] (mm) | 160 x 160 x 32,65 |
| Waga (kg) | 0.315 |
| Ilość portów USB | 0 szt. |
| Obsługiwane protokoły / Zgodność z normami | IEEE 802.11a Połączenie bezprzewodowe do 54 Mb/s, częstotliwość 5 GHz IEEE 802.11b Połączenie bezprzewodowe do 11 Mb/s, częstotliwość 2,4 GHz IEEE 802.11g Połączenie bezprzewodowe do 54 Mb/s, częstotliwość 2,4 GHz IEEE 802.11n Połączenie bezprzewodowe (Wi-Fi 4) IEEE 802.11ac Połączenie bezprzewodowe (Wi-Fi 5) IEEE 802.3af Power over Ethernet (PoE) |
| Waga netto (kg) | 0.315 |
| Częstotliwość pracy | 2,4 GHz i 5 GHz |
| Prędkość transmisji | Wi-Fi: 2100 Mbps = 300 Mbps (2,4 GHz) + 1733 Mbps (5 GHz) |
| Bezpieczeństwo | WEP WPA-PSK WPA-Enterprise/ENT WPA WPA2 |
| Antena | Wewnętrzna - 4 szt. |
| Odpinana antena | Nie |
| Ilość portów LAN | 1 |
| Port PoE | Tak |
| Rodzaj urządzenia bezprzewodowego | Access Point / Punkt dostępowy |
| Tryb pracy | Access Point / Punkt dostępowy |
| Porty wej/wyj | 1x 10/100/1000 Gigabit Ethernet |
| Dodatkowe funkcje urządzenia | QoS (Quality of Service) WMM (Wi-Fi Multimedia) |
| Moc wyjściowa | 2.4 GHz - 23 dBm, 5 GHz - 26 dBm |
| Baza SCIP | Nie |
| Zawiera baterię / akumulator | Nie |
Polecamy




1 szt.
6 szt.
2 szt.