X
-
Załączniki bezpieczeństwa
Załczniki do produktuZałączniki dotyczące bezpieczeństwa produktu zawierają informacje o opakowaniu produktu i mogą dostarczać kluczowych informacji dotyczących bezpieczeństwa konkretnego produktu
-
Informacje o producencie
Informacje o producencieInformacje dotyczące produktu obejmują adres i powiązane dane producenta produktu.
-
Osoba odpowiedzialna w UE
Osoba odpowiedzialna w UEPodmiot gospodarczy z siedzibą w UE zapewniający zgodność produktu z wymaganymi przepisami.
Obudowa Qoltec na dysk HDD/SSD 2.5" SATA3 | USB 3.0 | Czarna
- Symbol producenta: 50644
- EAN/UPC: 5901878506449
| Specyfikacja | |
|---|---|
| Producent | Qoltec |
| Opis ogólny | Obudowa/kieszeń na dysk HDD/SSD 2.5" SATA3 |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | Obsługiwane systemy: Android 4.0 i wyżej, Windows 2000, 2003, XP, Vista, Windows 7, Windows 8/10, Mac 10.5 i wyżej Typ obudowy: zewnętrzna Standard: USB 3.0 oraz SATA 3.0 Długość kabla: 0,13m Materiał: Tworzywo sztuczne Kolor: Czarny Wymiary: 77 x 52.5 x 15.6 mm Waga: 32 g |
| Okres rękojmi w miesiącach | 24 |
| Miejsce serwisowania | Incom Group SA |
| Wymiary [G x S x W] (mm) | 77 x 52.5 x 15.6 mm |
| Kolor obudowy | Czarny (Black) |
| Opakowanie | Blister |
| Waga (g) | 32 |
| Interfejs | USB 3.0 |
| Rodzaj dysku | SATA |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Wymiary [W x S x G] (mm) | 77 x 52.5 x 15.6 |
| Długość kabla | 13 cm |
| Typ akcesoria | Akcesoria do dysków HDD |
| Rodzaj kieszeni | Zewnętrzna |
| Baza SCIP | Nie |
Polecamy


4 szt.


12 szt.
3 szt.