X
-
Załączniki bezpieczeństwa
Załczniki do produktuZałączniki dotyczące bezpieczeństwa produktu zawierają informacje o opakowaniu produktu i mogą dostarczać kluczowych informacji dotyczących bezpieczeństwa konkretnego produktu
-
Informacje o producencie
Informacje o producencieInformacje dotyczące produktu obejmują adres i powiązane dane producenta produktu.
-
Osoba odpowiedzialna w UE
Osoba odpowiedzialna w UEPodmiot gospodarczy z siedzibą w UE zapewniający zgodność produktu z wymaganymi przepisami.
Taśma LED-5050 Abilite RGB 150LED 12V IP65 5m/10mm silikon
- Symbol producenta: ATBJT505030CXRGB
- EAN/UPC: 5901583547621
| Specyfikacja | |
|---|---|
| Producent | Abilite |
| Opis ogólny | Taśma LED-5050 Abilite RGB 150LED 12V IP65 5m/10mm silikon |
| Informacje dodatkowe | Elastyczna taśma oświetleniowa RGB o długości 5m wyposażona w 150 diod LED |
| Okres rękojmi w miesiącach | 12 |
| Miejsce serwisowania | Incom Group SA |
| Zasilanie | 12V |
| Typ żarówki | Taśma LED |
| Baza SCIP | Nie |
Polecamy


39 szt.

