X
-
Załączniki bezpieczeństwa
Załczniki do produktuZałączniki dotyczące bezpieczeństwa produktu zawierają informacje o opakowaniu produktu i mogą dostarczać kluczowych informacji dotyczących bezpieczeństwa konkretnego produktu
-
Informacje o producencie
Informacje o producencieInformacje dotyczące produktu obejmują adres i powiązane dane producenta produktu.
-
Osoba odpowiedzialna w UE
Osoba odpowiedzialna w UEPodmiot gospodarczy z siedzibą w UE zapewniający zgodność produktu z wymaganymi przepisami.
Żarówka LED Esperanza A70 E27 16W
- Symbol producenta: ELL160
- EAN/UPC: 5901299927496
| Specyfikacja | |
|---|---|
| Producent | ESPERANZA |
| Opis ogólny | Żarówka LED Esperanza A70 E27 16W |
| Okres rękojmi w miesiącach | 24 |
| Miejsce serwisowania | Serwis zewnętrzny |
| Zasilanie | 220V-240V, 50 Hz |
| Wymiary [G x S x W] (mm) | 70 x 70 x 130 |
| Moc [W] | 16.0 |
| Żywotność (godz.) | 30000 |
| Klasa energetyczna | A+ |
| Typ żarówki | A70 |
| Gwint żarówki | E27 |
| Natężenie światła (lm) | 1340 |
| Temperatura barwowa (K) | 3000 |
| Kąt świecenia | 270° |
| Barwa światła | Ciepły biały |
| Współczynnik CRI | > 80 |
| Strumień świetlny (lm) | 1340 |
| Cechy | A70 E27; 16W |
| Baza SCIP | Nie |
Polecamy
9,00
PLN
Żarówka LED Esperanza A60 E27 5W
9,00
PLN
Żarówka LED Esperanza C37 E14 5W
9,00
PLN
Żarówka LED Esperanza GU10 6W
9,00
PLN
Żarówka LED Esperanza C37 E14 4W
9,00
PLN




20 szt.