X
-
Załączniki bezpieczeństwa
Załczniki do produktuZałączniki dotyczące bezpieczeństwa produktu zawierają informacje o opakowaniu produktu i mogą dostarczać kluczowych informacji dotyczących bezpieczeństwa konkretnego produktu
-
Informacje o producencie
Informacje o producencieInformacje dotyczące produktu obejmują adres i powiązane dane producenta produktu.Centrumelektroniki.EU Sp. z o.oKorfantego 7Tarnowskie Góry,42-600Polska
-
Osoba odpowiedzialna w UE
Osoba odpowiedzialna w UEPodmiot gospodarczy z siedzibą w UE zapewniający zgodność produktu z wymaganymi przepisami.
Wentylator podłogowy GreenBlue GB560 40W biały
- Symbol producenta: GB560
- EAN/UPC: 5902211119470
| Specyfikacja | |
|---|---|
| Producent | Greenblue |
| Opis ogólny | Wentylator podłogowy GreenBlue GB560 40W biały |
| Informacje dodatkowe | Wysokość 1,2m |
| Okres rękojmi w miesiącach | 24 |
| Miejsce serwisowania | Serwis zewnętrzny |
| Zasilanie | 220V-230V, 50/60 Hz |
| Kolor obudowy | Biały (White) |
| Moc [W] | 40.0 |
| Długość kabla [m] | 1.50 |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Typ wentylatora | Stojący |
| Ilość biegów / poziomy prędkości | 3 poziomy prędkości |
| Regulacji kąta nachylenia | Tak |
| Obrotowa głowica | Tak |
| Inne cechy szczególne wentylatora | Niski poziom hałasu |
| Kolor łopatek | Biały (White) |
| Nawilżacz powietrza | Nie |
| Długość kabla (m) | 1.50 |
| Cechy | Moc: 40W Napięcie: 220-240 V AC 50-60 Hz Maksymalna wysokość: 120 cm Średnica wentylatora: 16 cali / 40 cm Długość kabla: 1.5 m 3 prędkości Funkcja oscylacji: 100 stopni |
| Baza SCIP | Nie |
| Gwarancja producenta | 24 |
| Gwarancja producenta [mies.] | 24 |



