X
-
Załączniki bezpieczeństwa
Załczniki do produktuZałączniki dotyczące bezpieczeństwa produktu zawierają informacje o opakowaniu produktu i mogą dostarczać kluczowych informacji dotyczących bezpieczeństwa konkretnego produktu
-
Informacje o producencie
Informacje o producencieInformacje dotyczące produktu obejmują adres i powiązane dane producenta produktu.
-
Osoba odpowiedzialna w UE
Osoba odpowiedzialna w UEPodmiot gospodarczy z siedzibą w UE zapewniający zgodność produktu z wymaganymi przepisami.
Wentylator cyrkulacyjny Esperanza "Scirocco"
- Symbol producenta: EHF005
- EAN/UPC: 5901299930755
| Specyfikacja | |
|---|---|
| Producent | ESPERANZA |
| Opis ogólny | Wentylator cyrkulacyjny Esperanza "Scirocco" |
| Informacje dodatkowe | Wysokość max: 38cm Szerokość max: 40cm |
| Okres rękojmi w miesiącach | 24 |
| Miejsce serwisowania | Serwis zewnętrzny |
| Zasilanie | 220V-230V, 50 Hz |
| Kolor obudowy | Metaliczny |
| Moc [W] | 50.0 |
| Długość kabla [m] | 1.80 |
| Długość kabla | 1.80 m |
| Typ wentylatora | Biurkowy |
| Średnica łopatek (cm) | 30.0 |
| Ilość biegów / poziomy prędkości | 3 poziomy prędkości |
| Regulacji kąta nachylenia | Tak |
| Inne cechy szczególne wentylatora | Nóżki antypoślizgowe Zabezpieczenie przed przegrzaniem |
| Długość kabla (m) | 1.80 |
| Cechy | metaliczny |
| Baza SCIP | Nie |



