X
-
Załączniki bezpieczeństwa
Załczniki do produktuZałączniki dotyczące bezpieczeństwa produktu zawierają informacje o opakowaniu produktu i mogą dostarczać kluczowych informacji dotyczących bezpieczeństwa konkretnego produktu
-
Informacje o producencie
Informacje o producencieInformacje dotyczące produktu obejmują adres i powiązane dane producenta produktu.Mitsu
-
Osoba odpowiedzialna w UE
Osoba odpowiedzialna w UEPodmiot gospodarczy z siedzibą w UE zapewniający zgodność produktu z wymaganymi przepisami.
Zasilacz sieciowy Mitsu 19v 5.79a (6.5.0x4.4 pin) 110W do notebooka LG
- Symbol producenta: ZM/LG19579
- EAN/UPC: 5903050377946
| Specyfikacja | |
|---|---|
| Producent | Mitsu |
| Opis ogólny | Zasilacz sieciowy Mitsu 19v 5.79a (6.5.0x4.4 pin) 110W do notebooka LG |
| Informacje dodatkowe | Gwarancja: *dodatkowe 6 miesięcy po darmowej rejestracji produktu Zabezpieczenia przed: przepięciem, przegrzaniem, zwarciem, przeciążeniem Kabel zasilający: 3 pin / 3-żyłowy Zestaw: zasilacz, kabel zasilający, instrukcja obsługi, karta gwarancyjna |
| Okres rękojmi w miesiącach | 24 |
| Miejsce serwisowania | Serwis zewnętrzny |
| Normy i certyfikaty | CE FCC RoHS |
| Wymiary [G x S x W] (mm) | 168 x 63 x 38 mm |
| Wyposażenie dodatkowe | filtr ferrytowy |
| Moc [W] | 110.0 |
| Długość kabla [m] | 1.10 |
| Waga (g) | 400 |
| Wtyk | 6,5*4,4 + pin |
| Długość kabla (m) | 1.10 |
| Napięcie wejściowe | 100-240V~50/60Hz |
| Natężenie wyjściowe (maks) [A] | 5,79 |
| Napięcie wyjściowe (maks.) [V] | 19 |
| Napięcie i natężenie wyjściowe | 19,0V / 5,79A |
| Zamiennik zasilacza o kodzie | 190110G, ADS-110CL-19-3, EAY63032202, EAY63032203 |
| Baza SCIP | Nie |
| Gwarancja producenta [mies.] | 24 |
Polecamy


2 szt.


6 szt.
3 szt.