X
-
Załączniki bezpieczeństwa
Załczniki do produktuZałączniki dotyczące bezpieczeństwa produktu zawierają informacje o opakowaniu produktu i mogą dostarczać kluczowych informacji dotyczących bezpieczeństwa konkretnego produktu
-
Informacje o producencie
Informacje o producencieInformacje dotyczące produktu obejmują adres i powiązane dane producenta produktu.Mitsu
-
Osoba odpowiedzialna w UE
Osoba odpowiedzialna w UEPodmiot gospodarczy z siedzibą w UE zapewniający zgodność produktu z wymaganymi przepisami.
Zasilacz sieciowy Mitsu 10.5V 4.3A (4.8x1.7) 45W do notebooka Sony
- Symbol producenta: ZM/SON10543
- EAN/UPC: 5902687189045
| Specyfikacja | |
|---|---|
| Producent | Mitsu |
| Opis ogólny | Zasilacz sieciowy Mitsu 10.5V 4.3A (4.8x1.7) 45W do notebooka Sony |
| Informacje dodatkowe | Gwarancja: *dodatkowe 6 miesięcy po darmowej rejestracji produktu Zabezpieczenia przed: przepięciem, przegrzaniem, zwarciem, przeciążeniem Kabel zasilający: 3 pin / 3-żyłowy Zestaw: zasilacz, kabel zasilający, instrukcja obsługi, karta gwarancyjna |
| Okres rękojmi w miesiącach | 24 |
| Miejsce serwisowania | Incom Group SA |
| Normy i certyfikaty | CE FCC RoHS |
| Wymiary [G x S x W] (mm) | 125 x 49 x 28 |
| Wyposażenie dodatkowe | Filtr ferrytowy |
| Moc [W] | 45.0 |
| Długość kabla [m] | 1.10 |
| Waga (g) | 313 |
| Wtyk | 4,8*1,7 |
| Długość kabla (m) | 1.10 |
| Napięcie wejściowe | 100~240V AC |
| Natężenie wyjściowe (maks) [A] | 4,3 |
| Napięcie wyjściowe (maks.) [V] | 10.5 |
| Napięcie i natężenie wyjściowe | 10,5V / 4,30A |
| Zamiennik zasilacza o kodzie | ADP-50ZH A, ADP-50ZHA, ADP30KH A, ADP30KH B, ADP30KHA, ADP30KHB, VGP-AC10V8 |
| Baza SCIP | Nie |
| Gwarancja producenta [mies.] | 24 |
Polecamy


2 szt.


3 szt.
6 szt.