X
-
Załączniki bezpieczeństwa
Załczniki do produktuZałączniki dotyczące bezpieczeństwa produktu zawierają informacje o opakowaniu produktu i mogą dostarczać kluczowych informacji dotyczących bezpieczeństwa konkretnego produktu
-
Informacje o producencie
Informacje o producencieInformacje dotyczące produktu obejmują adres i powiązane dane producenta produktu.Mitsu
-
Osoba odpowiedzialna w UE
Osoba odpowiedzialna w UEPodmiot gospodarczy z siedzibą w UE zapewniający zgodność produktu z wymaganymi przepisami.
Zasilacz sieciowy Mitsu 19V 3.16A (3.0x1.1) 60W do notebooka Samsung
- Symbol producenta: ZM/SAM19316C
- EAN/UPC: 5902687188925
| Specyfikacja | |
|---|---|
| Producent | Mitsu |
| Opis ogólny | Zasilacz sieciowy Mitsu 19V 3.16A (3.0x1.1) 60W do notebooka Samsung |
| Informacje dodatkowe | Gwarancja: *dodatkowe 6 miesięcy po darmowej rejestracji produktu Zabezpieczenia przed: przepięciem, przegrzaniem, zwarciem, przeciążeniem Kabel zasilający: 3 pin / 3-żyłowy Zestaw: zasilacz, kabel zasilający, instrukcja obsługi, karta gwarancyjna |
| Okres rękojmi w miesiącach | 24 |
| Miejsce serwisowania | Serwis zewnętrzny |
| Normy i certyfikaty | CE FCC RoHS |
| Wymiary [G x S x W] (mm) | 107 x 45 x 28 |
| Wyposażenie dodatkowe | filtr ferrytowy |
| Moc [W] | 60.0 |
| Długość kabla [m] | 1.10 |
| Waga (g) | 313 |
| Wtyk | 3.0*1.1 |
| Długość kabla (m) | 1.10 |
| Napięcie wejściowe | 100-240V~50/60Hz |
| Natężenie wyjściowe (maks) [A] | 3,16 |
| Napięcie wyjściowe (maks.) [V] | 19 |
| Napięcie i natężenie wyjściowe | 19,0V / 3,16A |
| Zamiennik zasilacza o kodzie | A13-060N1A, AA-PA3N60W, AD-6019P, BA44-00290A, PA-1600-66, |
| Baza SCIP | Nie |
| Gwarancja producenta [mies.] | 24 |
Polecamy


3 szt.


6 szt.