X
-
Załączniki bezpieczeństwa
Załczniki do produktuZałączniki dotyczące bezpieczeństwa produktu zawierają informacje o opakowaniu produktu i mogą dostarczać kluczowych informacji dotyczących bezpieczeństwa konkretnego produktu
-
Informacje o producencie
Informacje o producencieInformacje dotyczące produktu obejmują adres i powiązane dane producenta produktu.Mitsu
-
Osoba odpowiedzialna w UE
Osoba odpowiedzialna w UEPodmiot gospodarczy z siedzibą w UE zapewniający zgodność produktu z wymaganymi przepisami.
Zasilacz sieciowy Mitsu 20V 3.25A (5.5x2.5) 65W do notebooka Fujitsu, Maxdata
- Symbol producenta: ZM/LIT20325
- EAN/UPC: 5902687188758
| Specyfikacja | |
|---|---|
| Producent | Mitsu |
| Opis ogólny | Zasilacz sieciowy Mitsu 20V 3.25A (5.5x2.5) 65W do notebooka Fujitsu |
| Informacje dodatkowe | Gwarancja: *dodatkowe 6 miesięcy po darmowej rejestracji produktu Zabezpieczenie przed przepięciem, przegrzaniem, zwarciem, przeciążeniem Zestaw: zasilacz, kabel zasilający, instrukcja obsługi, karta gwarancyjna Kabel zasilający: 3 pin / 3-żyłowy |
| Okres rękojmi w miesiącach | 24 |
| Miejsce serwisowania | Serwis zewnętrzny |
| Normy i certyfikaty | CE FCC RoHS |
| Wymiary [G x S x W] (mm) | 107 x 45 x 28 |
| Wyposażenie dodatkowe | Filtr ferrytowy |
| Moc [W] | 65.0 |
| Długość kabla [m] | 110.00 |
| Waga (g) | 300 |
| Wtyk | 5,5*2,5 |
| Długość kabla (m) | 1.10 |
| Napięcie wejściowe | 100-240V~50/60Hz |
| Natężenie wyjściowe (maks) [A] | 3,25 |
| Napięcie wyjściowe (maks.) [V] | 20 |
| Napięcie i natężenie wyjściowe | 20,0V / 3,25A |
| Zamiennik zasilacza o kodzie | 36001646, ADP-65HB, ADP-65KH B, ADP-65KH BD, ADP-65KH BE, ADP-65KHB ADP-65KHBD, ADP-65KHBE, CPA-A065, FSP50-11, LSE9901A2070, LSE9901C2070 PA-1650-02, PA-1650-56LC, PLUS120, PLUS220, S26113-E519-V55 |
| Baza SCIP | Nie |
| Gwarancja producenta [mies.] | 24 |
Polecamy




3 szt.
6 szt.