X
-
Załączniki bezpieczeństwa
Załczniki do produktuZałączniki dotyczące bezpieczeństwa produktu zawierają informacje o opakowaniu produktu i mogą dostarczać kluczowych informacji dotyczących bezpieczeństwa konkretnego produktu
-
Informacje o producencie
Informacje o producencieInformacje dotyczące produktu obejmują adres i powiązane dane producenta produktu.Mitsu
-
Osoba odpowiedzialna w UE
Osoba odpowiedzialna w UEPodmiot gospodarczy z siedzibą w UE zapewniający zgodność produktu z wymaganymi przepisami.
Zasilacz sieciowy Mitsu 19.5V 4.62A (4.5x3.0 pin) 90W do notebooka Dell
- Symbol producenta: ZM/DEL195462P
- EAN/UPC: 5902687189083
| Specyfikacja | |
|---|---|
| Producent | Mitsu |
| Opis ogólny | Zasilacz sieciowy Mitsu 19.5V 4.62A (4.5x3.0 pin) 90W do notebooka Dell |
| Informacje dodatkowe | Gwarancja: *dodatkowe 6 miesięcy po darmowej rejestracji produktu Zabezpieczenia przed: przepięciem, przegrzaniem, zwarciem, przeciążeniem Kabel zasilający: 3 pin / 3-żyłowy Zestaw: zasilacz, kabel zasilający, instrukcja obsługi, karta gwarancyjna |
| Okres rękojmi w miesiącach | 24 |
| Miejsce serwisowania | Serwis zewnętrzny |
| Normy i certyfikaty | CE FCC RoHS |
| Wymiary [G x S x W] (mm) | 125 x 48 x 30 |
| Wyposażenie dodatkowe | filtr ferrytowy |
| Moc [W] | 90.0 |
| Długość kabla [m] | 1.10 |
| Waga (g) | 313 |
| Wtyk | 4,5*3,0 + pin |
| Długość kabla (m) | 1.10 |
| Napięcie wejściowe | 100-240V~50/60Hz |
| Natężenie wyjściowe (maks) [A] | 4,62 |
| Napięcie wyjściowe (maks.) [V] | 19,5 |
| Napięcie i natężenie wyjściowe | 19,5V / 4,62A |
| Zamiennik zasilacza o kodzie | 0586J0, 06H22T, 0C132X, 0FDV6P, 0G6J41, 0MGJN9, 0MRDJ6, 0RT74M, 0VRJN1 0WJRKM, 227372-134, 2MWVW, 3D6KK, 450-AEWC, 450-AFMV, 450-AHFL, 450-AKQI 492-BCKW, 56MM8, 586J0, 6H22T, ADP-90WHD, C132X, FDV6P, LA90PM111, MRDJ6 ORT74M, PA-1900-32D5, RT74M, VRJN1, WJRKM |
| Baza SCIP | Nie |
| Gwarancja producenta [mies.] | 24 |
Polecamy


19 szt.


3 szt.