X
-
Załączniki bezpieczeństwa
Załczniki do produktuZałączniki dotyczące bezpieczeństwa produktu zawierają informacje o opakowaniu produktu i mogą dostarczać kluczowych informacji dotyczących bezpieczeństwa konkretnego produktu
-
Informacje o producencie
Informacje o producencieInformacje dotyczące produktu obejmują adres i powiązane dane producenta produktu.Mitsu
-
Osoba odpowiedzialna w UE
Osoba odpowiedzialna w UEPodmiot gospodarczy z siedzibą w UE zapewniający zgodność produktu z wymaganymi przepisami.
Zasilacz sieciowy Mitsu 19V 2.1A (5.5x1.7) 40W do notebooka Acer, Packard Bell
- Symbol producenta: ZM/ACE1921
- EAN/UPC: 5902687188819
| Specyfikacja | |
|---|---|
| Producent | Mitsu |
| Opis ogólny | Zasilacz sieciowy Mitsu 19v 2.1a (5.5x1.7) 40W do notebooka Acer |
| Informacje dodatkowe | Gwarancja: *dodatkowe 6 miesięcy po darmowej rejestracji produktu Zabezpieczenie przed: przepięciem, przegrzaniem, zwarciem, przeciążeniem Zestaw: zasilacz, kabel zasilający, instrukcja obsługi, karta gwarancyjna Kabel zasilający: 3 pin / 3-żyłowy |
| Okres rękojmi w miesiącach | 24 |
| Miejsce serwisowania | Serwis zewnętrzny |
| Normy i certyfikaty | CE FCC RoHS |
| Wymiary [G x S x W] (mm) | 88 x 36 x 26 mm |
| Wyposażenie dodatkowe | Filtr ferrytowy |
| Moc [W] | 40.0 |
| Długość kabla [m] | 1.10 |
| Waga (g) | 300 |
| Wtyk | 5,5*1,7 |
| Długość kabla (m) | 1.10 |
| Napięcie wejściowe | 100-240V~50/60Hz |
| Natężenie wyjściowe (maks) [A] | 2,1 |
| Napięcie wyjściowe (maks.) [V] | 19 |
| Napięcie i natężenie wyjściowe | 19,0V / 2,10A |
| Zamiennik zasilacza o kodzie | 256454000, 281468800, ADP-40KD BB, ADP-40KDBB, ADP-40TH A, ADP-40THA ADP-40YH A, ADP-40YHA, ADP-65MH B, ADP-65MHB, AK.065AP.034, KP.06503.002 KP.06503.004, KP.06503.005, KP.06503.006, KP.06503.007, NP.ADT11.008 NP.ADT11.00B, NP.ADT11.00C, NP.ADT11.00F, NP.ADT11.00Q, PA-1400-26 PA-1650-68, PA-1650-69, PA-1650-80, PA-1650-80AW, PA-1700-02 TP.SW7AD.65W-AS-A05 |
| Baza SCIP | Nie |
| Gwarancja producenta | 24 |
| Gwarancja producenta [mies.] | 24 |
Polecamy




3 szt.
6 szt.