X
-
Załączniki bezpieczeństwa
Załczniki do produktuZałączniki dotyczące bezpieczeństwa produktu zawierają informacje o opakowaniu produktu i mogą dostarczać kluczowych informacji dotyczących bezpieczeństwa konkretnego produktu
-
Informacje o producencie
Informacje o producencieInformacje dotyczące produktu obejmują adres i powiązane dane producenta produktu.
-
Osoba odpowiedzialna w UE
Osoba odpowiedzialna w UEPodmiot gospodarczy z siedzibą w UE zapewniający zgodność produktu z wymaganymi przepisami.
Serwer Dell PowerEdge T150 /E-2314/16GB/SSD480GB/3Y NBD
- Symbol producenta: PET1506A
- EAN/UPC:
| Specyfikacja | |
|---|---|
| Producent | Dell |
| Opis ogólny | Serwer Dell PowerEdge T150 /E-2314/16GB/SSD480GB/3Y NBD |
| Informacje dodatkowe | Chassis 4 x 3.5" iDRAC9 Basic 15G On-Board Broadcom 5720 Dual Port 1Gb LOM No RAID No Raid Controller Rack Power Cord 2M (C13/C14 10A) |
| Okres rękojmi w miesiącach | 36 |
| Miejsce serwisowania | Serwis zewnętrzny |
| Strona producenta | www.dell.com/regulatory |
| Ilość rdzeni / wątków | 4 / 4 |
| System operacyjny | Brak |
| Pamięć zainstalowana (GB) | 16 |
| Wbudowany LAN 100Mb / 1Gb | 0 / 2 |
| Warunki serwisowe | 3Y Basic Onsite |
| Typ obudowy | Tower |
| Zamontowany dysk twardy | 1x 480GB SSD SATA |
| Model zainstalowanego procesora | Intel® Xeon® E-2314 Processor (8M Cache, 2.8 GHz, Turbo Boost 4,5GHz) |
| Ilość zainstalowanych procesorów | 1 szt. |
| Hot Swap | Nie |
| Ilość zainstalowanych zasilaczy | 1 |
| Baza SCIP | Nie |
| Zawiera baterię / akumulator | Tak |



