X
-
Załączniki bezpieczeństwa
Załczniki do produktuZałączniki dotyczące bezpieczeństwa produktu zawierają informacje o opakowaniu produktu i mogą dostarczać kluczowych informacji dotyczących bezpieczeństwa konkretnego produktu
-
Informacje o producencie
Informacje o producencieInformacje dotyczące produktu obejmują adres i powiązane dane producenta produktu.ASUSTeK Computer Inc.1F.,No.15,Llde Rd.,Beitou DistTajpej,112TW
-
Osoba odpowiedzialna w UE
Osoba odpowiedzialna w UEPodmiot gospodarczy z siedzibą w UE zapewniający zgodność produktu z wymaganymi przepisami.ASUS Computer GmbHHarkortstr. 21-23Ratingen,40880DE
Karta VGA Asus GT 730 2GB DDR3 BRK EVO 64-bit VGA+DVI+HDMI PCIe2.0
- Symbol producenta: GT730-2GD3-BRK-EVO
- EAN/UPC: 4711081715689
| Specyfikacja | |
|---|---|
| Producent | Asus |
| Opis ogólny | VGA Asus GT 730 2GB DDR3 BRK EVO |
| Okres rękojmi w miesiącach | 36 |
| Miejsce serwisowania | Incom Group SA |
| Strona o towarze | https://www.asus.com/motherboards-components/graphics-cards/asus/gt730-2gd3-brk-evo/ |
| Pamięć zainstalowana (GB) | 2 |
| Wyposażenie dodatkowe | 1x Speedsetup Manual, 2x 1-slot LP bracket |
| Typ pamięci | DDR3 |
| Chipset karty graficznej (GPU) | NVIDIA GeForce GT730 |
| Częstotliwość taktowania GPU bazowa | 902 MHz |
| Fabryczne przetaktowanie GPU | Nie |
| Interfejs pamięci | 64 bit |
| Częstotliwość taktowania pamięci (efektywna) | 1800 MHz |
| Typ złącza karty | PCI Express x16 2.0 |
| Wyjście D-Sub | 1x D-Sub |
| Wyjście DVI | 1x DVI-D |
| Wyjście HDMI | 1x HDMI |
| Wyjście DisplayPort | Nie |
| Maksymalna rozdzielczość w trybie cyfrowym | 3840 x 2160 |
| Wsparcie HDCP | Tak |
| Wspierane technologie | NVIDIA® Adaptive Vertical Sync NVIDIA® PhysX™ Technology |
| Rozwiązania producenta VGA | ASUS GPU Tweak II |
| Wymiary [S x W] (mm) | 155 x 69 |
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne (wentylator+radiator) |
| Liczba zajmowanych slotów w obudowie | 1 |
| Liczba rdzeni CUDA / procesorów strumieniowych | 384 |
| Obsługa OpenGL (wersja) | OpenGL 4.6 |
| Częstotliwość taktowania GPU podwyższona | 927 MHz |
| Minimalna moc zasilacza | 300 W |
| Ilość jednocześnie obsługiwanych monitorów | 3 |
| Baza SCIP | Nie |
Polecamy




50 szt.