X
-
Załączniki bezpieczeństwa
Załczniki do produktuZałączniki dotyczące bezpieczeństwa produktu zawierają informacje o opakowaniu produktu i mogą dostarczać kluczowych informacji dotyczących bezpieczeństwa konkretnego produktu
-
Informacje o producencie
Informacje o producencieInformacje dotyczące produktu obejmują adres i powiązane dane producenta produktu.QNAP
-
Osoba odpowiedzialna w UE
Osoba odpowiedzialna w UEPodmiot gospodarczy z siedzibą w UE zapewniający zgodność produktu z wymaganymi przepisami.
Serwer plików NAS QNAP TS-h1290FX-7302P-256G
- Symbol producenta: TS-h1290FX-7302P-256G
- EAN/UPC: 4711103080535
| Specyfikacja | |
|---|---|
| Producent | QNAP |
| Opis ogólny | Serwer plików NAS QNAP TS-h1290FX-7302P-256G |
| Informacje dodatkowe | Mechanizm szyfrowania: AES-NI Pamięć systemowa: 256 GB RDIMM DDR4 ECC (8 x 32 GB) Pamięć flash: 5GB (ochrona systemu operacyjnego przed podwójnym rozruchem) Kompatybilność dysków: - 2.5-inch SATA solid state drives - 2.5-inch U.2 NVMe PCIe Gen4 x4 solid state drives Wymieniany podczas pracy Obsługa przyspieszenia pamięci podręcznej SSD GPU pass-through SR-IOV Wake on LAN (WOL) Ramka Jumbo Wyświetlacz LCD/przycisk Temperatura robocza: 0-40°C Temperatura przechowywania: -20–70°C Wilgotność względna: 5-95% bez kondensacji Pobór mocy: Tryb pracy, typowy: 134,41 W Wentylator: 2 x 92mm, 12VDC Gniazdo bezpieczeństwa Kensington Maks. liczba połączeń współbieżnych (CIFS): 10000 |
| Okres rękojmi w miesiącach | 24 |
| Miejsce serwisowania | Serwis zewnętrzny |
| Strona o towarze | https://www.qnap.com/pl-pl/product/ts-h1290fx/specs/hardware |
| Typ procesora | AMD EPYC |
| Zainstalowany procesor | AMD EPYC™ 7302P (3.00/3,30 GHz, 16 rdzeni/32 wątki, 155W) |
| Typ obudowy | Tower |
| Maksymalna liczba dysków | 12 szt. |
| Rodzaj dysku | SATA |
| Ilość zainstalowanych dysków | 0 szt. |
| Typ zasilacza | 750W, 100–240 V |
| Ilość zainstalowanych procesorów | 1 szt. |
| Porty USB 3.x | 3x USB 3.2 Gen 1 |
| Wymiary [W x S x G] (mm) | 157,2 × 368 × 362 |
| Waga netto (kg) | 8.990 |
| Zgodny typ dysków | SATA 2,5" |
| Ilość pamięci RAM [GB] | 256.00 |
| Maksymalna ilość pamięci RAM [GB] | 1024.00 |
| Ilość portów SFP28 25GbE | 2 szt. |
| Ilość portów USB 3.x | 3 szt. |
| Ilość portów RJ-45 2,5GbE | 2 szt. |
| Gniazda PCIe | 3x PCIe Gen 4 x16, 1x PCIe Gen 4 x8 |
| Baza SCIP | Nie |
| Gwarancja producenta | 60 |
| Gwarancja producenta [mies.] | 60 |
| Zawiera baterię / akumulator | Nie |



