X
-
Załączniki bezpieczeństwa
Załczniki do produktuZałączniki dotyczące bezpieczeństwa produktu zawierają informacje o opakowaniu produktu i mogą dostarczać kluczowych informacji dotyczących bezpieczeństwa konkretnego produktu
-
Informacje o producencie
Informacje o producencieInformacje dotyczące produktu obejmują adres i powiązane dane producenta produktu.ASUSTeK Computer Inc.1F.,No.15,Llde Rd.,Beitou DistTajpej,112TW
-
Osoba odpowiedzialna w UE
Osoba odpowiedzialna w UEPodmiot gospodarczy z siedzibą w UE zapewniający zgodność produktu z wymaganymi przepisami.ASUS Computer GmbHHarkortstr. 21-23Ratingen,40880DE
Monitor Asus 34,1" ProArt Display PA34VCNV 2xHDMI 2xDP 2xUSB-C RJ-45 głośniki 2x2W

Matryca IPS
Matryca IPS oferuje bardzo szerokie kąty widzenia (czyli nie musisz już siedzieć tylko na wprost swojego urządzenia) oraz żywe, naturalne i nasycone kolory. To wszystko powoduje, że oferuje jeden z najlepszych stosunków ceny do jakości ekranu. Dodatkową zaletą jest fakt, że mocno ograniczony został efekt zmiany obrazu po dotknięciu, co ma duże znaczenie w urządzeniach dotykowych.

- Symbol producenta: PA34VCNV
- EAN/UPC: 4711387206393
| Specyfikacja | |
|---|---|
| Producent | Asus |
| Opis ogólny | Monitor Asus 34,1" ProArt Display PA34VCNV 2xHDMI 2xDP USB-C RJ-45 głośniki |
| Informacje dodatkowe | Krzywizna ekranu: 3800R 1x port USB-C z obsługą Power Delivery 95 W oraz trybem alternatywnym DP Daisy Chain, Adaptive Sync, HDR 10, presety ProArt |
| Okres rękojmi w miesiącach | 36 |
| Miejsce serwisowania | Serwis zewnętrzny |
| Strona o towarze | https://www.asus.com/displays-desktops/monitors/proart/proart-display-pa34vcnv/ |
| Przekątna ekranu | 34.10 cali |
| Touch | Nie |
| Wyposażenie dodatkowe | Kable (zasilający, DisplayPort, HDMI, USB-C), instrukcja, karta gwarancyjna |
| Powłoka ekranu | Matowa (Matt, non-glare) |
| Kolor obudowy | Czarno-srebrny (Black-silver) |
| Kąt widzenia poziomy (H) | 178.00 stopni |
| Montaż VESA | 100 x 100 |
| Rozdzielczość maksymalna | 3440 x 1440 |
| Rodzina | ProArt |
| Jasność matrycy | 300 cd/m2 |
| Złącza zewn. | HDMI x 2 DisplayPort x 2 USB Type-C x2 USB 3.0 x 2 Wyjście słuchawkowe RJ-45 Kensington Lock |
| Wbudowany zasilacz | Tak |
| Kąt widzenia pionowy (V) | 178.00 stopni |
| Wielkość plamki | 0.232 mm |
| Czas reakcji matrycy | 5.000 ms |
| Normy spełniane przez monitor | UL CB CE TCO ISO-9241 TUV-GS |
| Pobór energii (podczas pracy) | 26.90 W |
| Pobór energii (tryb czuwania) | 0.50 W |
| Technologia podświetlania | LED |
| Format obrazu | 21:9 |
| Częst. odświeżania przy rozdzielczości optymalnej | 60 Hz |
| Zakrzywiony ekran | Tak |
| Redukcja migotania [FlickerFree/Safe ] | Tak |
| Ustawienie ekranu w pionie [Pivot] | Nie |
| Obrót wokół własnej osi [Swivel] | -15° / +15° |
| Regulacja wysokości | Tak - 130mm |
| Wbudowane głośniki | 2 x 2W |
| Nasycenie kolorów | 100% (sRGB) |
| Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm) | 817.2 x (439.2~569.2) x 240 mm |
| Waga z podstawą (kg) | 10.80 |
| Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm) | 81.7 x 37.0 x 9.2 cm |
| Kontrast statyczny | 1000 :1 |
| Ilość wyświetlanych kolorów | 1,07 B (10-bitowy) |
| Waga bez podstawy (kg) | 7.80 |
| Klasa energetyczna | F |
| Baza SCIP | Nie |
| Regulacja kąta nachylenia [Tilt] | -5° / +23° |
| Gwarancja producenta | 36 |
| Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz) | 60 |
| Gwarancja producenta [mies.] | 36 |
| Redukcja migotania [FlickerFree/Safe] | Tak |
| Zawiera baterię / akumulator | Nie |
| Typ matrycy | IPS (In-Plane Switching) |
Polecamy




8 szt.
3 szt.
1 szt.