X
-
Załączniki bezpieczeństwa
Załczniki do produktuZałączniki dotyczące bezpieczeństwa produktu zawierają informacje o opakowaniu produktu i mogą dostarczać kluczowych informacji dotyczących bezpieczeństwa konkretnego produktu
-
Informacje o producencie
Informacje o producencieInformacje dotyczące produktu obejmują adres i powiązane dane producenta produktu.GIGABYTE
-
Osoba odpowiedzialna w UE
Osoba odpowiedzialna w UEPodmiot gospodarczy z siedzibą w UE zapewniający zgodność produktu z wymaganymi przepisami.
Monitor Gigabyte 54,6" S55U 4xHDMI 3xUSB RJ-45 WiFi BT głośniki 2x10W
- Symbol producenta: S55U
- EAN/UPC: 4719331826390
| Specyfikacja | |
|---|---|
| Producent | Gigabyte |
| Opis ogólny | Monitor Gigabyte 54,6" S55U 4xHDMI 3xUSB RJ-45 WiFi BT głośniki 2x10W |
| Informacje dodatkowe | Aim Stabilizer Sync, Black Equalizer, Crosshair, Refresh Rate, Timer, 6-axis Color Control, HDMI CEC, Noise Reduction, Parental Control Dolby Vision/HDR10/HDR10+/HLG Dolby Atmos/ DTS HD System Android z Google Assistant, Google Play WiFi 802.11ac 2.4GHz/5GHz, BlueTooth Anti-glare (Haze 3%) |
| Okres rękojmi w miesiącach | 36 |
| Miejsce serwisowania | Incom Group SA |
| Strona o towarze | https://www.gigabyte.com/pl/Monitor/S55U/sp#sp |
| Typ matrycy | VA |
| Przekątna ekranu | 54.60 cali |
| Touch | Nie |
| Wyposażenie dodatkowe | Kabel zasilający, kabel HDMI, QSG, karta gwarancyjna |
| Powłoka ekranu | Antyodblaskowa (Anti-Glare) |
| Kolor obudowy | Czarny (Black) |
| Kąt widzenia poziomy (H) | 178.00 stopni |
| Montaż VESA | 400 x 300 |
| Rozdzielczość maksymalna | 3840 x 2160 (4K UHD) |
| Jasność matrycy | 500 cd/m2 |
| Złącza zewn. | HDMI x 4 USB 3.0 x 2 USB 2.0 Wyjście słuchawkowe RJ-45 Wyjście optyczne |
| Wbudowany zasilacz | Tak |
| Kąt widzenia pionowy (V) | 178.00 stopni |
| Wielkość plamki | 0.315 mm |
| Czas reakcji matrycy | 2.000 ms |
| Pobór energii (podczas pracy) | 83.00 W |
| Pobór energii (tryb czuwania) | 5.00 W |
| Technologia podświetlania | Direct |
| Częst. odświeżania przy rozdzielczości optymalnej | 120 Hz |
| Zakrzywiony ekran | Nie |
| Redukcja migotania [FlickerFree/Safe ] | Tak |
| Wbudowane głośniki | 2 x 10W |
| Nasycenie kolorów | 96% (DCI-P3) 140% (sRGB) |
| Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm) | 1232 x 749 x 309 |
| Waga z podstawą (kg) | 18.10 |
| Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm) | 1232 x 717 x 98 |
| Kontrast statyczny | 5000 :1 |
| Ilość wyświetlanych kolorów | 1,07 B (10-bitowy) |
| Waga bez podstawy (kg) | 16.90 |
| Baza SCIP | Nie |
| Gwarancja producenta | 36 |
| Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz) | 120 |
| Gwarancja producenta [mies.] | 36 |
| Redukcja migotania [FlickerFree/Safe] | Tak |
| Zawiera baterię / akumulator | Nie |
Polecamy




3 szt.
50 szt.
2 szt.