X
-
Załączniki bezpieczeństwa
Załczniki do produktuZałączniki dotyczące bezpieczeństwa produktu zawierają informacje o opakowaniu produktu i mogą dostarczać kluczowych informacji dotyczących bezpieczeństwa konkretnego produktu
-
Informacje o producencie
Informacje o producencieInformacje dotyczące produktu obejmują adres i powiązane dane producenta produktu.VIEWSONIC EUROPE LIMITEDMiles Yard 10 Miles StreetLondon,SW81GXUnited Kingdom
-
Osoba odpowiedzialna w UE
Osoba odpowiedzialna w UEPodmiot gospodarczy z siedzibą w UE zapewniający zgodność produktu z wymaganymi przepisami.
Monitor przenośny dotykowy ViewSonic 15,6" Touch TD1630-3 (VS17495) HDMI VGA USB-B głośniki 2x1W
- Symbol producenta: TD1630-3
- EAN/UPC: 0766907985511
| Specyfikacja | |
|---|---|
| Producent | VIEWSONIC EUROPE |
| Opis ogólny | Monitor przenośny dotykowy ViewSonic 15,6" Touch TD1630-3 (VS17495) HDMI |
| Informacje dodatkowe | Gniazdo blokady Kensington |
| Okres rękojmi w miesiącach | 36 |
| Miejsce serwisowania | Serwis zewnętrzny |
| Strona o towarze | https://www.viewsonic.com/eu/products/lcd/TD1630-3 |
| Typ matrycy | TN |
| Touch | Nie |
| Kolor obudowy | Czarny (Black) |
| Kąt widzenia poziomy (H) | 90.00 stopni |
| Rozdzielczość maksymalna | 1366 x 768 |
| Jasność matrycy | 190 cd/m2 |
| Złącza zewn. | HDMI D-Sub / VGA USB 2.0 Type-B Wyjście słuchawkowe |
| Wbudowany zasilacz | Nie |
| Kąt widzenia pionowy (V) | 60.00 stopni |
| Wielkość plamki | 0.252 mm |
| Częstotliwość odchylania pionowego | 56 ~ 75 |
| Częstotliwość odchylania poziomego | 30 ~ 61 |
| Normy spełniane przez monitor | CE CE EMC CB RoHS ErP REACH WEEE EAC UkrSEPRO UKCA RCM BIS |
| Pobór energii (podczas pracy) | 5.50 W |
| Pobór energii (tryb czuwania) | 0.50 W |
| Technologia podświetlania | LED |
| Format obrazu | 16:9 |
| Kontrast dynamiczny | 10000000 :1 |
| Częst. odświeżania przy rozdzielczości optymalnej | 60 Hz |
| Wbudowane głośniki | 2 x 1W |
| Nasycenie kolorów | 45% (NTSC) |
| Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm) | 379 x 247 x 37 |
| Waga z podstawą (kg) | 1.30 |
| Kontrast statyczny | 500 :1 |
| Ilość wyświetlanych kolorów | 262 K |
| Waga bez podstawy (kg) | 1.30 |
| Klasa energetyczna | B |
| Baza SCIP | Nie |
| Gwarancja producenta | 36 |
| Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz) | 60 |
| Częstotliwość odchylania pionowego (Hz) | 56 ~ 75 |
| Częstotliwość odchylania poziomego (KHz) | 30 ~ 61 |
| Gwarancja producenta [mies.] | 36 |
| Zawiera baterię / akumulator | Nie |
| Przekątna ekranu | 15.60 cali |


2 szt.


3 szt.
25 szt.
4 szt.