X
-
Załączniki bezpieczeństwa
Załczniki do produktuZałączniki dotyczące bezpieczeństwa produktu zawierają informacje o opakowaniu produktu i mogą dostarczać kluczowych informacji dotyczących bezpieczeństwa konkretnego produktu
-
Informacje o producencie
Informacje o producencieInformacje dotyczące produktu obejmują adres i powiązane dane producenta produktu.GIGABYTE
-
Osoba odpowiedzialna w UE
Osoba odpowiedzialna w UEPodmiot gospodarczy z siedzibą w UE zapewniający zgodność produktu z wymaganymi przepisami.
Monitor Gigabyte 27" M27U 2xHDMI DP 4xUSB 3.0 USB-C głośniki 2x3W
- Symbol producenta: M27U
- EAN/UPC: 4719331839895
| Specyfikacja | |
|---|---|
| Producent | Gigabyte |
| Opis ogólny | Monitor Gigabyte 27" M27U 2xHDMI DP 4xUSB 3.0 USB-C głośniki 2x3W |
| Informacje dodatkowe | VESA Display HDR600,OSD Sidekick, Crosshair, Timer Zasilanie: AC 100-240V ~ 50/60Hz |
| Okres rękojmi w miesiącach | 36 |
| Miejsce serwisowania | Incom Group SA |
| Strona o towarze | https://www.gigabyte.com/pl/Monitor/M27U/sp#sp |
| Typ matrycy | SS IPS |
| Przekątna ekranu | 27.00 cali |
| Touch | Nie |
| Wyposażenie dodatkowe | Kable (zasilający, DisplayPort, HDMI, USB), karta gwarancyjna, QSG |
| Powłoka ekranu | Matowa (Matt, non-glare) |
| Kolor obudowy | Czarny (Black) |
| Kąt widzenia poziomy (H) | 178.00 stopni |
| Montaż VESA | 100 x 100 |
| Rozdzielczość maksymalna | 3840 x 2160 (4K UHD) |
| Jasność matrycy | 400 cd/m2 |
| Złącza zewn. | HDMI x 2 DisplayPort Wyjście słuchawkowe Hub USB 3.0 (1 up, 3 down) USB Type-C Kensington Lock |
| Wbudowany zasilacz | Tak |
| Kąt widzenia pionowy (V) | 178.00 stopni |
| Wielkość plamki | 0.160 mm |
| Czas reakcji matrycy | 1.000 ms |
| Pobór energii (podczas pracy) | 27.60 W |
| Pobór energii (tryb czuwania) | 5.00 W |
| Technologia podświetlania | EDGE |
| Format obrazu | 16:9 |
| Częst. odświeżania przy rozdzielczości optymalnej | 160 Hz |
| Zakrzywiony ekran | Nie |
| Redukcja migotania [FlickerFree/Safe ] | Tak |
| Regulacja wysokości | Tak - 130mm |
| Wbudowane głośniki | 2 x 3W |
| Nasycenie kolorów | 129% (sRGB) |
| Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm) | 615,67 x 517,65 x 193,63 |
| Waga z podstawą (kg) | 6.48 |
| Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm) | 615,67 x 371,15 x 60,3 |
| Kontrast statyczny | 3000 :1 |
| Ilość wyświetlanych kolorów | 1,07 B (10-bitowy) |
| Waga bez podstawy (kg) | 4.56 |
| Baza SCIP | Nie |
| Regulacja kąta nachylenia [Tilt] | -5° / +20° |
| Gwarancja producenta | 36 |
| Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz) | 160 |
| Gwarancja producenta [mies.] | 36 |
| Redukcja migotania [FlickerFree/Safe] | Tak |
| Zawiera baterię / akumulator | Nie |
Polecamy




50 szt.
3 szt.
2 szt.